Новини Міністерства соціальної політики України

Рука допомоги повертається

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

21:03 31.05.2021

Мінцифри запустила платформу СВОЇ для взаємодії громад із населенням

У 21 громаді в 9 областях України запрацював чат-бот СВОЇ для покращення взаємодії місцевої влади і громадян. Серед найбільших міст, у яких працюватиме чат-бот, — Одеса, Луцьк, Вінниця, Кам'янське, Тернопіль, Хмельницький і Сєвєродонецьк.

19:47 20.05.2021

Оформлення пенсії дистанційно

У зв’язку з тривалим карантином, громадяни, які досягли пенсійного віку, переймаються питанням про те, як в умовах обмеження прийому в органах Пенсійного фонду подати заяву та оформити пенсію.

20:08 06.05.2021

Куди звертатися, щоб отримати допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, які потрібні документи?

Куди звертатися для отримання допомоги багатодітним сім’ям? З 1 березня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

11:13 06.05.2021

Яка сім’я вважається багатодітною і який розмір допомоги на дітей ?

Багатодітна сім’я - сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей. Або один батько чи мати, який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.

15:54 05.05.2021

Уряд посилює соціальний захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність

Сьогодні Урядом внесено зміни до ряду нормативно-правових актів України в частині надання можливості особам з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність, проживати у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку.

20:34 28.04.2021

«Послуги для всіх»: на щорічній конференції Програми ЄС «U-LEAD з Європою» обговорили новий контекст надання адміністративних послуг в Україні

12 та 13 квітня відбулася онлайн-конференція «Послуги для всіх», організована Програмою ЄС «U-LEAD з Європою». Майже 400 лідерів місцевого самоврядування – голови громад, старости, керівники та працівники ЦНАП, експерти в сфері адмінпослуг, взяли участь у заході.

19:28 14.04.2021