Новини освіти

У школах Буковини запроваджують меню від Клопотенка

Мінестроне, курячий шніцель та нагетси. Ці та інші страви із нового шкільного меню від Євгена Клопотенка для дітей щодня готує пані Марія. Жінка має 40-річний досвід та працює кухаркою у Мамаївській школі №2. Каже, що нововведення у шкільній системі харчування діти вже встигли оцінити.

20:03:43 22.10.2021

У 13 школах менше 80% вакцинованих працівників: як працюють заклади освіти Буковини

Із 349 шкіл Буковини 250 (72%) працюють очно. За змішаною формою навчаються діти у 74 закладах (21%). Зокрема, через захворюваність на СOVID-19 таку систему обрали 73 школи, через ремонтні роботи – 1. Про це інформує Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

10:43:24 12.10.2021

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ МОЖУТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ PROZORRO MARKET ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ, - ІРИНА НОВІКОВА

Наразі електронний каталог Prozorro Market налічує 182 категорії товарів – харчових продуктів і близько 6 тис. цінових пропозицій. Цього достатньо, щоб повністю організувати харчування в закладах освіти. Цим інструментом можна користуватися для здійснення закупівель до 200 тис. грн.

16:22:54 09.10.2021

Повторна дистанційка, обов'язкова вакцинація і ще трохи про інклюзивне навчання. Освітній маркер №13

Новий навчальний рік – нові правила карантину. То що, знову буде дистанційка? Добре, але як тоді з вакцинацією вчителів? До речі, а що чути про реформу шкільного харчування? І затвердили новий порядок організації інклюзивного навчання – яких змін чекати? Про все це — в черговому випуску «Освітнього маркеру»:

17:18:08 04.10.2021

Освіта в громадах: година запитань до Сергія Колебошина

«Година запитань» – це новий формат спілкування від проєкту DECIDE з управлінцями, головами громад та усіма, кому не байдужа якість освіти в громадах. Гість першого випуску – Сергій Колебошин, народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань науки, освіти та інновацій та голова Консультативної Ради при Президентові України з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти.

18:26:45 26.09.2021

Буковинських старшокласників запрошують під час осінніх канікул пройти військовий вишкіл

Навчально-тренувальні військово-патріотичні збори серед юнаків та юначок відбудуться на Буковині. Вишкіл триватиме на базі табору «Лунка», що у селищі Красноїльськ, під час осінніх канікул, із 25 до 29 жовтня.

11:42:42 21.09.2021

Як працюватимуть заклади освіти з 20 вересня – Уряд встановив нові карантинні обмеження

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

16:37:19 16.09.2021

Козацьке віче у Зеленецькій ЗОШ

15 вересня 2021 р. у  середній загальноосвітній школі І - ІІІ ст. с. Зелена відбулося Козацьке віче. Загонові здали рапорти, згадали девіз під яким живе і працює загін та назву загону. На віче розглянули  план роботи учнівського самоврядування на перше навчальне півріччя.

10:14:04 16.09.2021