Новини освіти

ДСНС запрошує на навчання. Шановні випускники 11 класів, запрошуємо на навчання до навчальних закладів цивільного захисту!

Дністровський районний відділ та 5 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області проводить відбір кандидатів на денну форму навчання до відомчих вищих навчальних закладів, а саме: Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Харківського національного університету внутрішніх справ.

14:24 05.03.2024

«Основні аспекти створення безпекових умов у закладах освіти Лівинецької сільської ради»

Відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 23 Закону України «Про Національну поліцію», частини третьої статті 26 Закону України «Про освіту», пункту 3 Плану заходів щодо реалізації Декларації про безпеку шкіл, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 року № 898-р, Концепції безпеки закладів освіти, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2023 року № 301-р,

16:54 22.01.2024

РОЗПОЧАТО СЕРІЮ ВЕБІНАРІВ ПРО ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ ДЛЯ УПРАВЛІНЦІВ

З 25 січня до 29 лютого відбудуться безплатні вебінари про подолання освітніх втрат для директорів та заступника директора з навчальної (навчально-виховної) роботи закладів загальної середньої освіти. Програму проведуть освітні управлінці-практики, а також досвідчені експерти різного профілю.

18:46 18.01.2024

ВОРКШОП! КЛАСИ БЕЗПЕКИ У ЗЗСО ГРОМАДИ! Співпраця Дністровського районного відділу ДСНС з Гуманітарним відділом Лівинецької сільської ради.

Створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти, створення безпечного освітнього середовища є одним із головних пріоритетів держави, органів місцевого самоврядування в умовах дій правового режиму воєнного стану в Україні так і у громаді.

15:13 16.11.2023

Шкільний ланч-бокс із користю для здоров'я

Багато українських школярів в умовно безпечніших містах вперше за кілька років повернулися за парти, де попри війну триває впровадження реформи шкільного харчування. Це дуже важливі зміни, тож закликаємо батьків звертати увагу на те, чим годують дітей у шкільних їдальнях, та на те, що пропонують у буфетах.

10:56 14.09.2023