Новини освіти

Електронні підручники для навчання в умовах воєнного стану розміщено у вільному доступі

МОН повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

11:40:56 07.09.2022

ЗІ СВЯТОМ, З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі учні, педагоги, працівники освітніх закладів та батьки Лівинецької територіальної громади!Щиро вітаю з початком нового навчального року!

07:04:07 01.09.2022

НА КАЛЕНДАРІ НАБЛИЖАЄТЬСЯ ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

На календарі наближається ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ...сьогодення у часі війни, але попри життєві робочі будні, ми - освітяни працюємо своїм освітянським фронтом та з вірою віримо в ПЕРЕМОГУ.

07:16:24 27.08.2022

На Буковині стартувала реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів

Реєстрація на цьогорічну сертифікацію педагогічних працівників стартувала 1 серпня. Її зможуть пройти, згідно з квотою, 65 учителів початкових класів краю, інформує Управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області.

10:10:45 02.08.2022

27 червня 2022 року в Кельменецькій ДЮСШ відбулися змагання з баскетболу 3х3 з нагоди Дня Конституції.

У змаганнях брали участь 2 команди молодшої вікової групи (2010-2011р.н) та 1 команда середньої вікової групи (2007-2008р.н) Подвір’ївського ліцею (Тренер Козак О.В.). Кельменецьку ДЮСШ представляли 2 команди молодшої вікової групи (2010-2011р.н), 1 команда середньої вікової групи (2007-2008р.н) та 2 команди старшої вікової групи (Тренер Білий В.П.).

13:15:05 28.06.2022

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАВ ОСВІТНІЙ ЧАТ-БОТ

Міністерством освіти і науки України за підтримки Швейцарії у партнерстві зі Швейцарсько-українським проектом DECIDE створено освітній чат-бот для учасників освітнього процесу, які тимчасово, із огляду на існуючу загрозу життю та здоров’ю внаслідок збройної агресії російської федерації та оголошення в Україні воєнного стану згідно з Указом  Президента України від 24 лютого 2022 року, переїхали до інших областей України чи за кордон і не можуть продовжувати навчання чи роботу безпосередньо в своїх закладах освіти.

17:46:04 16.06.2022

Повернення до очного навчання: у Департаменті освіти озвучили умови

Повернення до очного навчання можливе лише за умови, що у закладах освіти будуть облаштовані спеціальні сховища або укриття, які захистять від небезпеки. Про це ішлося під час спільної онлайн-зустрічі Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації із представниками територіальних громад.

16:48:49 09.06.2022

На Буковині запрацювали 5 літніх таборів: як записатися

Нові друзі, цікаві захоплення, неймовірні відкриття, подорожі та експерименти. Все це чекає на буковинських школярів під час відвідування 5 профільних літніх шкіл та таборів, які створені на базі закладів позашкільної освіти. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької ОВА.

15:50:12 06.06.2022

Чи виплачується педагогічним працівникам матеріальна допомога на оздоровлення під час воєнного стану - роз’яснення Держпраці

Педагогічні працівники мають право на матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки під час дії воєнного стану.

15:49:37 06.06.2022

Привітання із закінченням 2021-2022 навчального року.

Привітання Лівинецького сільського голови Гермака Андрія Васильовича та начальника гуманітарного відділу Лівинецької сільської ради Власової Іванни Іванівни із закінченням 2021-2022 навчального року.

09:00:42 31.05.2022