Новини Міністерства соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України повідомляє про нові підходи надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

З метою осучаснення умов надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб Уряд 11.07.2023 ухвалив постанову, якою уточнено параметри надання цієї підтримки (далі - Постанова).

16:43 25.07.2023

Допомога Херсонщині

Жителі Лівинецької громади долучились до надання гуманітарної допомоги постраждалим районам Херсонщини.

15:51 03.07.2023

Благодійна допомога односельчан

На лікування важкопораненого солдата Шевчука Андрія Вікторовича жителі с. Лівинці (окрім перерахованих коштів на картковий рахунок родичів) зібрали та передали батькові солдата Шевчуку Віктору Івановичу 13 100 грн.

15:46 03.07.2023

Як вчасно виявляти та надавати необхідну підтримку дітям та сім'ям, які мають ознаки вразливості.

Як вчасно виявляти та надавати необхідну підтримку дітям та сім'ям, які мають ознаки вразливості або перебувають у складних життєвих обставинах? - Впроваджувати ІНТЕГРОВАНУ МОДЕЛЬ під час організації на надання соціальних послуг в територіальній громаді.

15:24 24.01.2023

Майже 800 тисяч ВПО планують залишитися у громадах, що їх прийняли

Станом на кінець 2022 року в Україні налічувалося 5,9 мільйона внутрішньо переміщених осіб. Водночас протягом останнього місяця свої домівки полишили близько 680 тисяч громадян, 40% з яких виїхали зі східних областей країни, а 25% – із південних.

18:01 04.01.2023

Управління соціального захисту населення Дністровської РВА інформує

Управління соціального захисту населення Дністровської РВА інформує, що відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 № 233 «Деякі питання державної допомоги окремим категоріям громадян» та від 06.10.2021 №1040

15:20 26.12.2022

Пільговий кредит на житло «єОселя»: хто може скористатися та що для цього потрібно

Держава різними способами намагається допомогти своїм громадянам з житлом. Серед програм підтримки – «єОселя», яка реалізується за ініціативи Президента України. Вона передбачає надання пільгових іпотечних кредитів під 3% та 7% річних для придбання квартири.

12:38 16.12.2022

Зміни у порядку надання житлових субсидій з грудня 2022 року

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України.

06:37 01.12.2022