Новини Міністерства соціальної політики України

Як подати заяву на усиновлення на порталі Дія?

Онлайн-послуга "Усиновлення: реєстрація кандидатом" на порталі Дія надає можливість у будь-який час доби подати заяву та зручно завантажити всі необхідні документи. Це робить процедуру усиновлення більш зручною та доступною для кожного українця, інформує Мінцифри.

11:08:53 16.09.2022

Ірина Верещук: Підтримка до ВПО має надходити без зволікань

Підтримка до ВПО має надходити без зволікань. Про це говорили на міжвідомчій нараді, яка пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук. Обговорювали, як можна налагодити вчасну виплату допомоги на проживання ВПО та спростити подачу заяв через мобільний додаток Дія.

11:23:28 25.07.2022

Як у період війни уникнути загрози потрапляння до сучасного рабства

Під час війни, при евакуації та перетинанні кордону, Ви можете опинитись під загрозою потрапляння до сучасного рабства.  Міністерство соціальної політики у співпраці з партнерами розробили «Пам’ятку» щоб запобігти потраплянню у ситуації торгівлі людьми.

12:54:59 21.06.2022

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день. Про це інформує Урядовий портал.

09:25:20 30.05.2022

Платформа єДопомога та Комітет відкритої демократії США через проєкт «Допоможіть Україні 22: Операція «Паляниця» Help Ukraine 22

Платформа єДопомога, що створена Міністерством соціальної політики України, в особі Державного підприємства “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики України” та Комітет відкритої демократії США через проект «Допоможіть Україні 22: Операція «Паляниця»

17:57:38 25.05.2022

Комплексна послуга для внутрішньо переміщених осіб знову доступна в «Дії»

Комплексна послуга для внутрішньо переміщених осіб знову доступна в «Дії». Команда Мінцифри внесла необхідні технічні зміни згідно з постановою Кабміну, і послуга знову стала активною та ще зручнішою для ВПО.

13:21:42 19.05.2022

Як отримати статус внутрішньо переміщеної особи: роз’яснення Мінреінтеграції

Наразі право на отримання довідки ВПО мають особи, які з 24 лютого 2022 року перемістилися із регіонів, які визначені в розпорядженні Уряду від 6 березня 2022 року № 204-р, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та Києва.

17:13:48 17.05.2022

Єврокомісія запустила спеціальну гарячу лінію для допомоги українцям, які рятуються від російської агресії

Єврокомісія запустила спеціальну телефонну гарячу лінію українською для надання інформації і допомоги українцям, які рятуються від російської агресії.

17:12:00 17.05.2022