Новини Міністерства соціальної політики України

Мінсоцполітики пропонує зробити добровільною участь людини у сплаті внесків до накопичувальної системи зі 100% бонусом від держави

Мінсоцполітики пропонує не зобов’язувати людей сплачувати внески на загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення за власний рахунок, але заохочувати їх це робити через 100% бонус від держави в рамках 1% від заробітної плати на старті роботи системи.

14:27:59 21.10.2021

Мінсоцполітики запровадило новий механізм виплати громадянам, які надають соціальні послуги з догляду

Міністерство соціальної політики запровадило новий механізм виплати громадянам, які надають соціальні послуги з догляду за людьми з інвалідністю, людьми похилого віку, тяжко хворими та мають відповідну професійну підготовку. Відповідна постанова ухвалена сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.«Реформуючи соціальну сферу країни, ми створюємо максимально комфортні умови для надання будь-яких соціальних послуг у територіальній громаді за місцем проживання людини.

14:08:23 07.10.2021

На Буковині розпочато виплату житлових субсидій за вересень

Буковина отримала кошти із державного бюджету для проведення виплат субсидій за вересень. Загалом пільги отримають 25852 домогосподарства на загальну суму 6,71 мільйона гривень. Про це інформує Департамент соціального захисту Чернівецької обласної державної адміністрації.

11:03:43 07.10.2021

Без додаткових довідок та черг – як зміниться сфера соціальних послуг із впровадженням Єдиної інформаційної системи соціальної сфери

В Україні почали впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС). Завершили розробку перших елементів системи, серед яких — Єдиний соціальний реєстр. Система автоматизує більшість процесів, пришвидшить розгляд заяв та усуне корупційні ризики в соціальній сфері.

17:02:42 04.10.2021

Місія Світового банку висловила підтримку реформ Уряду в соціальній сфері

Міністерство соціальної політики України отримало від Світового банку аналітичну довідку за результатами місії Банку з пенсійних питань. Аналітичні висновки місії та результати прогнозів в більшості співпадають з оцінками Уряду та слугують підтримкою його стратегії упорядкування та збалансування пенсійної сфери.

08:50:07 19.07.2021

Послуги підуть за дитиною

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання - у територіальній громаді.

20:11:18 02.07.2021

Територіальні громади вивчають сучасні підходи до адміністрування соцзахисту

Міністерством соціальної політики розпочато третій етап навчальних заходів для територіальних громад в онлайн-форматі. В ході навчання представники громад отримають актуальні знання стосовно сучаснихпідходів до адміністрування соціального захисту населення та захисту прав дітей.

17:58:36 01.07.2021

Соціальний захист в громадах - сьомий ефір проекту "Громада"

Чи справляються громади зі сферою соціальних послуг та за що тепер відповідають; хто має фінансувати пільги та для чого створювати службу у справах дітей; які програми обласного бюджету покликані підтримати громади загалом та людей зокрема; як благодійна організація надає соціальні послуги.

18:00:19 29.06.2021

Найважливіший акцент Стратегії зі створення безбар’єрного простору - це зміна філософії соціального захисту «від надання пільг до створення можливостей», – Марина Лазебна

«Найважливіший акцент Стратегії зі створення безбар’єрного простору - це зміна філософії соціального захисту «від надання пільг до створення можливостей», – зазначила Міністр соціальної політики Марина Лазебна на засіданні Ради безбар`єрності щодо обговорення проекту Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

10:47:34 29.06.2021