Бібліотека. Козирянський філіал.

Всеукраїнський день бібліотек.Бібліотека. Козирянський філіал.

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

07:38:30 30.09.2021

Всесвітній День вишиванки. Козиряни бібліотека.

Щороку в третій четвер травня ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

15:38:28 21.05.2021

День Європи в Україні.Бібліотека. Козирянський філіал.

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Цьогоріч вперше за роки існування свята, у зв’язку з коронавірусом, святкування в Україні відбудуться в онлайн-форматі.

07:51:39 15.05.2021

Всесвітній День матері.Бібліотека. Козирянський філіал.

Кожна людина може мати кілька братів і сестер, народити багато дітей, не один раз знайти нове подружжя, і навіть бабусь із дідусями у нас по двоє. І тільки мама — на все життя одна єдина, неповторна і найрідніша!

12:31:19 08.05.2021

Козирянський філіал пропонує вашій увазі переглянути фрагмент історичної довідки нашого села до Міжнародного дня пам'яток історії та культури

Вперше Козиряни згадуються в документах 1860 року. Виникло село із переселенців села Чепоноси бувшого Хотинського повіту, за вказівкою пана Жуковського.

17:18:16 19.04.2021

2 квітня, у день народження великого казкаря з Данії Ганса Крістіана Андерсена, світ відзначає Міжнародний день дитячої книги

Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.

19:28:58 02.04.2021