Козирянський Народний дім

Міжнародний день захисту дітей. Козирянський Народний дім

Сьогодні день дитинства – гарне свято! Мирне сонечко згори нам шле привіт. Пісень і радості, та щастя так багато… Цей гарний день святкує цілий світ! Бо що таке дитинство? Бантики, резинки, Книжки і фарби, м’ячики, машинки. Це щастя й радість, що довкіл лунає… Чого дорослим так не вистачає…

19:25 01.06.2021

День Матері "Мамина колискова".Козирянський Народний дім

Мати – це найрідніше і найдорожче в житті кожної людини. Ми не завжди, на жаль, задумуємось про те, скільки часу, енергії, здоров’я, турботи витрачаєте Ви на нас. І скільки слів вдячності ми забуваємо Вам сказати. Ми, діти, в неоплатному боргу перед вами. Спасибі Вам, матері, за все.

19:45 10.05.2021

Пройшла війна стежками долі.Козирянський Народний дім

Нехай багато років вже минуло, але пам'ятаємо подвиг наших дідів і вдячні їм за все. Ми знову прийдемо до вічного вогню, рокам ніколи пам'яті не стерти про тих, хто пережив страшну війну, і тих, хто залишивсь в обіймах смерті. У цей день, ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

19:40 09.05.2021

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Козирянський Народний дім

Світлина Пам'яті: "Ми повинні всі пам'ятати і шанувати..." Ми, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, вони навічно за лишаться у пам’яті українського народу.

16:40 08.05.2021

ЧОРНОБИЛЬ - БІЛЬ УКРАЇНИ. Козирянський Народний дім

35 років тому,  26  квітня  1986 р.  почався  відлік  Чорнобильської  катастрофи.  Вона  вразила  весь  світ,  приголомшила  людей  невідомої  раніше  біди,  трагічні  наслідки  якої  відчуватиме  ще  не  одне  наступне  покоління.

19:28 26.04.2021

Тиждень Духовності. "Дорога до нашого Храму". Козирянський Народний дім

Одного разу посперечалися дороги: хто з них головніший? Кожна з них говорила: «Я більше, я ширше, я довше». Залізниця кричала: «По мені ходять потяги, перевозять величезну кількість вантажів і пасажирів!».

20:52 25.04.2021

Козирянський Народний дім. Зоя Ставчанська

Така планета наша, ніби казка! Чарівна, дивовижна і ясна. Бо ж гріє Землю сонечкова ласка, Водичкою вмивається вона, У гарних квітах дивно розквітає, В зелених травах, в чарівних лісах. Світанок ніжний пташка зустрічає І все дзвенить, купається в піснях. А над усім цим дивом синє небо, Хмарки біленькі хтось намалював. І нам здається всім, що так і треба, Та хто ж нам світ такий подарував? Таку красу, таке безмежне диво, Ці звуки, форми, барви-кольори, Хто це підніс в дарунок милостиво? Це просто диво, що не говори.

19:30 22.04.2021

Козирянський Народний дім

В  роботі  клубного  закладу  є  організація  з  питань  відродження  національних  культур,  збереження  народних  традицій,  обрядів,  організації  змістового  дозвілля,і в  приміщені   Народному   домі  є  "Народна  світлиця"   яка    розташована  на другому поверсі.

15:58 15.04.2021