Козирянський Народний дім

Дата: 15.04.2021 15:58

Фото без описуВ  роботі  клубного  закладу  є  організація  з  питань  відродження  національних  культур,  збереження  народних  традицій,  обрядів,  організації  змістового  дозвілля,і в  приміщені   Народному   домі  є  "Народна  світлиця"   яка    розташована  на другому поверсі.

Народна  світлиця – це відгомін  сивої давнини, це наше коріння та історія,  минуле  батьківської  сторони - щоб відтворити, як колись було, щоб не зникла пам’ять про наших пращурів, щоб в наших  душах  воно ожило.

Відвідувачами  світлиці  є  різновікові  групи  мешканців  села – від самих малих  до людей  похилого віку.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)