Запрацювала гаряча лінія для пацієнтів з онкологією: «Пацієнт має право!»

Громадська організація «Афіна. Жінки проти раку» запустила гарячу лінію інформаційної підтримки для пацієнтів з онкологічними захворюваннями — «Пацієнт має право!». Про це інформує МОЗ.

16:14 24.10.2022

Куди звертатися буковинцям, які мають симптоми віспи мавп

Що таке віспа мавп та які симптоми цього захворювання. Про це у відеозверненні розповіла завідувачка відділу промоції здорового способу життя ДУ "Чернівецький центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Ольга Михайленко.

15:21 03.10.2022

Як дізнатись номер е-лікарняного?

Номер електронного лікарняного – це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номера медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е-лікарняний.

14:16 16.09.2022

Етапи проходження е-лікарняного для фінансування допомоги

Щодня до Фонду соціального страхування України надходить на оплату 21,4 тисячі лікарняних на загальну суму близько 70 мільйонів гривень – вони містяться в понад 4 тисячах заявах-розрахунках, які роботодавці формують за лікарняними працівників і подають до ФССУ.

14:13 16.09.2022

Яке лікування можуть отримати пацієнти з туберкульозом безоплатно

Під час війни зростає ризик захворіти на інфекційні захворювання: перебування в тісних чи погано вентильованих приміщеннях, обмежений доступ до медичної допомоги або протягом певного часу повна його відсутність можуть сприяти їхньому поширенню, у т.ч. такого небезпечного як туберкульоз. Про це інформує МОЗ.

11:38 22.07.2022