Бібліотека с.Лівинці

Лівинецька сільська бібліотека

Сьогодні у Лівинецькій сільській бібліотеці було проведено бібліотечний урок: "Книжкова лікарня" Книги - як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування.

20:13:53 01.10.2021

1 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

“Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко, і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів”.

20:02:49 01.10.2021

Щиро запрошую любителів книги до нашої сільської бібліотеки!!! Бібліотека с.Лівинці

Щиро запрошую любителів книги до нашої сільської бібліотеки!!! В нещодавно, капітально відремонтованій кімнаті Лівинецького БНТД, відчинила свої двері  бібліотека, яку було перевезено з приміщення адмінбудинку сільської ради.

09:40:40 02.09.2021

150 років від Дня народження Василя Стефаника. Лівинецька сільська бібліотека

«Я свою душу пустив у душу народу і там почорнів з розпуки...»                                                                            В. Стефаник. Сьогодні, 14 травня 2021 р. виповнюється 150 років від Дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, тонкого спостерігача людської душі, новеліста і просвітителя Василя Стефаника.

07:54:37 14.05.2021

День памяті та примирення. День Перемоги.Лівинецька сільська бібліотека

Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв – переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

09:32:42 09.05.2021

«Лесина пісня мандрує Буковиною».Бібліотека с.Лівинці

Вітаю з нагородою та щиро дякую нашій талановитій читачці  Лівинецької сільської бібліотеки Анастасії Власовій    за активну участь в обласному флешмобі «Лесина пісня  мандрує Буковиною», з нагоди 150-річчя від дня народження  Лесі Українки за декламування вірша «В магазині квіток».

19:17:09 07.05.2021

5 Травня 185 років від Дня народження Сидора_Воробкевича.Лівинецька сільська бібліотека

Сидір Воробкевич – український письменник, талановитий композитор, музично-культурний діяч, православний священник, педагог, художник, письменник, редактор часописів Буковини, автор творів, темою яких було історичне минуле українського народу.

14:41:42 05.05.2021