ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

Патронат над дитиною – професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

17:24 01.02.2024

Служба у справах дітей. Відбулося відвідування сімей.

25 січня 2024 року працівниками сектору ювенальної превенції, служби у справах дітей, центру соціальних служб відвідано сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах і проживають на території громади.

15:36 26.01.2024

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

13:35 27.11.2023

Міжнародний день захисту дітей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Міжнародна демократична федерація жінок заснувала його  1949 року, щоб звернути увагу на проблеми, які мають діти. День захисту дітей вперше відзначили 1950 року.  В Україні День захисту дітей відзначають із 1998 року.

16:34 01.06.2023

В Україні діє державна інформаційна платформа Діти війни

В Україні понад місяць діє державна інформаційна платформа Діти війни. Чималих зусиль до якнайшвидшого повернення маленьких депортованих українців додому докладає Мінреінтеграції. Від початку повномасштабної війни за сприяння відомства вже повернуто 55 дітей, 31 з них – безпосередньо з росії.

08:56 12.09.2022

Мінреінтеграції залучає нові інструменти для пошуку депортованих дітей

У Media Center Ukraine – Ukrinform на брифінгу була презентована інформаційна платформа «Діти війни». Це спільний проект Мінреінтеграції, Національного інформаційного бюро (НІБ), Офісу ГПУ, Нацполіції, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини й Офісу Президента. Про це інформує Урядовий портал.

10:24 02.08.2022

Державна служба у справах дітей - центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом!

Верховною Радою проголосовано 285 голосами Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування функцій органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань захисту прав дітей у зв’язку з утворенням Державної служби України у справах дітей.

10:50 29.07.2022