Бібліотека с.Михайлівка

14 жовтня - День українського козацтва та День Захисника України. Михайлівська філія

14 жовтня - День українського козацтва та День Захисника України. Напередодні цих свят Михайлівська філія спільно з Михайлівським НВК провели ігрові забави "Веселі козачата", де діти приймали участь у різних конкурсах та змаганнях, а також була оформлена книжкова виставка "Ми українці козацького роду"

20:43 12.10.2021

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

20:09 01.10.2021

7 липня відзначається одна з найважливіших подій - свято Івана Купала . Михайлівський філіал

У ніч з 6 на 7 липня наші предки збирали росу і трави, так як вони володіли цілющими властивостями. Згідно з повір'ям, якщо в цю ніч вмитися свіжою росою, то весь рік будеш красивим і здоровим.

20:49 06.07.2021

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Михайлівський філіал

І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.

16:50 08.05.2021

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії.Михайлівський філіал

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії. Чорнобильська катастрофа – екологічно-соціальна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території України.

20:31 25.04.2021

Михайлівський філіал. 23 квітня - Всесвітній день книги і авторського права.

"Велика-бо користь буває чоловікові від науки книжної, бо книги вказують нам і навчають нас, як іти шляхом покаяння, і мудрість, і стриманість здобуваємо із слів книжних. Книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу – це джерела мудрості."

21:07 23.04.2021

22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Михайлівський філіал

22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

21:23 21.04.2021

Філіал 33 с.Михайлівка. "Ліна Костенко - жива легенда сучасності!"

19 березня відома поетеса Ліна Костенко буде святкувати свій 91-й рік життя. Ліна Костенко - визначна сучасна поетеса, українська письменниця - шістдесятниця. Своїм життям і творчістю вона засвідчує несхитну мужність, палку любов до України. Її сміливо можна поставити поряд зі славетними іменами Т. Шевченка, І. Франка, Л. Українки. Вона ніколи й ніде не схибила, жодним чином не поступилася своїми високими принципами, не йшла на компроміси зі своїм сумлінням.

17:07 19.03.2021

Привітання з 8 Березня! Бібліотека- філіал 33 с.Михайлівка

Найніжніший та найсвітліший день в році – 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться у ваших домах і душах. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті!

19:48 07.03.2021