село Оселівка

Освіта Оселівка

В селі є загальноосвітня школа I-II ступенів ( директор Тихоход С.М.) . У 1962 році в школі навчалося 334 учні. У 2011-2012 навчальному році навчається – 46 учнів. 1938р.-відкрито початкову школу(4 класи) 1950р.-п’ятирічна школа 1951р.-шестирічна школа 1952-семирічна школа (директор Шевченко Юрій Никифорович)

18:20 09.02.2021

Культура села Оселівка

Фабрик, заводів, електростанцій, млинів тощо державного підпорядкування на території села  Оселівка немає. В населеному пункті є : завод із виготовленням мінеральної води. Місцевих промислів державного підпорядкування немає. Залізничного вузла немає, водного -немає,  трубопровідного -немає,

18:14 09.02.2021

Історія села Оселівка

Село Оселівка, Дністровського району Чернівецької області, розташоване на правому березі річки Дністер, на відстані 22 кілометри від районного центру, 81 км. від обласного центру, 24 кілометри від залізничної станції Ларга. Межує  з селами Перківці та Лівинці цього району та селом Анадоли Хотинського району.

13:07 01.02.2021

Черняхівське поселення в селі Оселівка

Цікаві матеріали дали розкопки біля села Оселівки Кельменецького району Чернівецької області. Вони, як і багато інших археологічних пам’яток у Кельменецькому районі, були виявлені при допомозі невтомного шукача старовини, місцевого краєзнавця В. Ц Ковцуна. З 1971 р. на черняхівських пам’ятках Оселівки розпочалися стаціонарні дослідження, які проводяться експедиціями Інституту археології АН СРСР (керівник Г. Ф. Нікітіна) та Інституту суспільних наук АН УРСР (керівник В. М. Цигилик).

11:41 21.01.2021