Підведено підсумки І (регіонального) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу

Вітаємо з перемогою клубні заклади сіл Зелена (директорка- С. Дроник) та Козиряни(директорка- З. Ставчанська) Лівинецької сільської територіальної громади, які брали участь в Всеукраїнському регіональному етапі огляду-конкурсу на кращу клубну установу у сільській місцевості! БНТД с. Зелена-2-е місце.

19:57:11 23.10.2021

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Усіх бібліотекарів вітаємо з їхнім професійним святом. Ви охоронці сили силенної знань та інформації. Ви знайомите читача із унікальними шедеврами літератури, допомагаєте обрати саме той жанр, до якого  найбільше лежить душа.

07:32:54 30.09.2021

3 червня 2021 року відбулася виробнича нарада працівників культури Лівинецької територіальної громади, на якій було обговорено про роботу культосвітніх закладів на літній період та підведено підсумки проведення огляду-конкурсу театральних колективів клубних установ Лівинецької територіальної громади.

06:16:46 04.06.2021

Буковинські вишивки кінця ХІХ століття представили у Чернівецькій ОДА

Візерунки кінця ХІХ століття, створені унікальними старовинними техніками, представили у Чернівецькій обласній державній адміністрації. Їх експонували на виставці-презентації мистецьких проєктів за альбомом «Взори вишивок домашнього промислу на Буковині» Еріка Кольбенгаєра, що був виданий 1912 року.

12:05:50 18.05.2021

3 березня всесвітній день письменника

Хоч професія письменника з'явилася багато століть назад, майстри слова отримали своє свято лише у 1986 році на засіданні 48 конгресу Міжнародного ПЕН-клубу. Відтоді Всесвітній день письменника відзначають щорічно 3 березня.

16:56:54 03.03.2021