ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні святкує свій день народження Дерев’янко Юрій Валерійович. Начальник відділу ЦНАП Лівинецької сільської ради.

07:42 18.03.2024

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні святкує свій день народження Амбросій Тетяна Василівна прибиральниця службових приміщень с.Козиряни

07:22 17.03.2024

14 березня – День українського добровольця

14 березня в нашій країні відзначають День українського добровольця. Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну  збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність.

10:43 14.03.2024

Зі святом весни, краси та любові!

Шановні жінки, матері, сестри, доньки, дівчата та колежанки! Прийміть наші щирі, теплі, сердечні вітання зі святом Весни, Краси та Любові!

09:04 08.03.2024

Сьогодні свій День народження святкує Михайло Михайлович Гаргаун - заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Лівинецької сільської ради

Шановний Михайле Михайловичу! Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження.

07:29 20.02.2024

Вітаємо з Днем народження Дроник Людмилу Іванівну прибиральницю службових приміщень БНТД с. Зелена

Шановна Людмило Іванівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі та серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.

07:25 20.02.2024