Будинок народної творчості та дозвілля с.Зелена

Різдвяний концерт "Щедрий вечір, Україно".

9 січня в будинку народної творчості та дозвілля с. Зелена відбувся Різдвяний концерт "Щедрий вечір, Україно". Програму концерту складали колядки, щедрівки, сіяння, віншування, запальні українські та сучасні танці.

18:33 19.01.2022

"Вчимося бути толерантними"

16 листопада в БНТД с. Зелена відбулося тренінгове заняття для підлітків "Вчимося бути толерантними" до Міжнародного дня толерантності. В Ігровій формі учасники тренінгу ознайомилися з поняттям "толерантність", з основними рисами толерантної та інтолерантної особистості.

15:14 18.11.2021

Вітаємо з Днем матері! Будинок народної творчості та дозвілля с.Зелена

Вітаємо з Днем матері! Від усієї душі та щирого серця бажаємо всім мамам міцного здоров’я, щасливих очей, спокійних ночей, лагідних посмішок і багато-багато прекрасних і незабутніх моментів! Спасибі вам за життя, за підтримку, за любов і повну тепла душу!

17:04 10.05.2021

Виставка Великодньої атрибутики "Великодні барви". Будинок народної творчості та дозвілля с.Зелена

Виставка Великодньої атрибутики "Великодні барви" та виставка робіт гуртка дитячої творчості "Фантазія" (керівник Яна Дроник). На виставці представлені роботи майстринь: Інги Леонтієвої, Ніни Балацької, Дар'ї Павлюк, Тетяни Павлюк. Дякуємо за допомогу в оформленні виставки гуртківцям дитячої творчості "Фантазія": Інесі Мельник, Поліні та Антоніні Костенюк, Ангеліні Ткачук, Ксенії Унгурян

13:08 30.04.2021

Міжнародний день танцю.Будинок народної творчості та дозвілля с.Зелена

Танець - невід'ємна частина будь-якої культури. З 1982 року 29 квітня за рішенням ЮНЕСКО відзначається Міжнародний день танцю. Тож вітаємо хореографів БНТД с. Зелена МИКОЛУ та ОЛЬГУ ЧОРНОМОРЕЦЬ зі святом. А також вітаємо всіх учасників народного аматорського ансамблю народного танцю "ЗЕЛЕНЧАНИ" та хореографічного ансамблю "ЗМІНА".

10:27 29.04.2021