Подвір'ївський ліцей

6 грудня - День Збройних Сил України. Подвір'ївський ліцей

Сьогодні вітаємо усіх чоловіків, татусів, дідусів, хлопців, військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших будинків, спокій близьких у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

11:01 06.12.2021

Вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору в Подвір’ївському ліцеї

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

17:26 26.11.2021

Тиждень безпеки дорожнього руху в Подвір’ївському ліцеї

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди.

17:30 22.11.2021

День миру у Подвір’ївській школі

Мир на землі — це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ, Коли поет чарівні вірші пише Про незвичайний, дивовижний світ. Мир на землі — це росяні світанки, Краса і творчість, пісня у гаях. Мир на землі — це вечори і ранки Із радістю і щастям у серцях. Мир на землі — це дім і мама, й тато, Й любові стільки — просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті — хліба коровай. Це та земля, де сміх і пісня лине, А діти йдуть до школи знов і знов. Й ніколи у боях ніхто не гине, Бо там господар — щастя і любов.

15:19 22.09.2021

День Європи.ПодвірївськаЗОШ

Європа у Всесвіті — краплина. На ній ліси, і гори, і річки. І неповторні всі її країни, Що розвиваються епохи і віки. Єднає нас людей Європа, Яка у всесвіті одна така, І той, хто близько чи далеко, Тобі мов брат або сестра. Нам разом у Європі жити. Любить і мріять, будувать, творить. Щоб зберегти її, ми мусим щось робити, Ми мусим діяти — не тільки говорить.

06:11 15.05.2021

Зі святом краси та жіночності. Подвір'ївська ЗОШ

Дорогі жінки і дівчатка! Відомі і невідомі, авторитетні і без звань та титулів, досвідчені і ті, хто тільки починає свій самостійний життєвий шлях. Ті, хто зараз на «передовій» боротьби з епідемією рятує людські життя. Ті, хто свою молодість і красу віддає справі захисту України. Ті, хто навчає дітей. Усі-усі  жінки і дівчата – дорослі і маленькі. Щиро вітаємо вас зі святом весни! Адже 8 березня - початок життя в природі, перше тепло. Нехай це тепло оселиться у ваших домівках і душах.

17:02 06.03.2021

День безпечного Інтернету у Подвір'ївській ЗОШ

Щорічно у другий вівторок лютого вся світова спільнота відзначає Міжнародний День безпечного Інтернету. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. До мільйонів людей, які об’єднуються, щоб підвищити освіченість з питань безпеки онлайн, приєдналися  й учні 5 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Подвір’ївка.

11:01 11.02.2021