Подвір'ївська ЗОШ

День миру у Подвір’ївській школі

Мир на землі — це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ, Коли поет чарівні вірші пише Про незвичайний, дивовижний світ. Мир на землі — це росяні світанки, Краса і творчість, пісня у гаях. Мир на землі — це вечори і ранки Із радістю і щастям у серцях. Мир на землі — це дім і мама, й тато, Й любові стільки — просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті — хліба коровай. Це та земля, де сміх і пісня лине, А діти йдуть до школи знов і знов. Й ніколи у боях ніхто не гине, Бо там господар — щастя і любов.

15:19:56 22.09.2021

День знань у Подвір'ївській ЗОШ

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок, Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок І знову йдем у світ пізнання.

20:47:50 01.09.2021

День Європи.ПодвірївськаЗОШ

Європа у Всесвіті — краплина. На ній ліси, і гори, і річки. І неповторні всі її країни, Що розвиваються епохи і віки. Єднає нас людей Європа, Яка у всесвіті одна така, І той, хто близько чи далеко, Тобі мов брат або сестра. Нам разом у Європі жити. Любить і мріять, будувать, творить. Щоб зберегти її, ми мусим щось робити, Ми мусим діяти — не тільки говорить.

06:11:49 15.05.2021

Зі святом краси та жіночності. Подвір'ївська ЗОШ

Дорогі жінки і дівчатка! Відомі і невідомі, авторитетні і без звань та титулів, досвідчені і ті, хто тільки починає свій самостійний життєвий шлях. Ті, хто зараз на «передовій» боротьби з епідемією рятує людські життя. Ті, хто свою молодість і красу віддає справі захисту України. Ті, хто навчає дітей. Усі-усі  жінки і дівчата – дорослі і маленькі. Щиро вітаємо вас зі святом весни! Адже 8 березня - початок життя в природі, перше тепло. Нехай це тепло оселиться у ваших домівках і душах.

17:02:08 06.03.2021

День безпечного Інтернету у Подвір'ївській ЗОШ

Щорічно у другий вівторок лютого вся світова спільнота відзначає Міжнародний День безпечного Інтернету. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. До мільйонів людей, які об’єднуються, щоб підвищити освіченість з питань безпеки онлайн, приєдналися  й учні 5 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Подвір’ївка.

11:01:45 11.02.2021

Вечір зустрічі шкільних друзів.

У Подвір’ївському ЗЗСО стало вже доброю традицією першої суботи лютого влаштовувати велике свято. Щороку  школа гостинно відчиняла двері і запрошувала  всіх на вечір зустрічі шкільних друзів. На зустріч із молодістю та вчителями приходили випускники різних років, згадували свої шкільні роки. Та цього річ все не так.

07:18:20 08.02.2021