Протидія домашньому насильству

Як не стати жертвою насильства та булінгу?

З початком нового навчального року до шкіл та садочків повертається й таке соціальне явище як булінг. Дані Ради Європи свідчать, що в Україні кожна друга дитина стає жертвою психологічного насильства, кожна третя — фізичного, а кожна четверта стикається із жорстокими переслідуваннями, цькуваннями, агресією в школі. Та майже половина із них нічого нікому не розповідають, залишаючись віч-на-віч зі своїми проблемами. Про це повідомляє Патрульна поліція України.

20:30 08.09.2022

Мінсоцполітики вітає ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству

Мінсоцполітики вітає ухвалення Верховною Радою України Закону України «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами» (Стамбульська конвенція).

11:00 21.06.2022

До кого звернутися, якщо ви стали свідком насильства над дитиною

Продовжуємо говорити про запобігання домашньому насильству. Якщо трапилося так, що Ви опинилися в скрутному становищі або стали свідком домашнього насильства, перше питання, яке виникає, - «Куди звернутися за допомогою?». У разі виникнення такого випадку Мінсоцполітики підготувало пам’ятку.

17:39 09.02.2022

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

19:20 01.12.2021

Що таке «кризова кімната»?

Кімната кризового реагування - безпечне місце перебування постраждалих осіб від домашнього насильства. Це тимчасовий притулок для жінок, дітей і чоловіків, які зазнали домашнього або гендерно зумовленого насильства.

18:46 24.09.2021

В Україні буде створено 125 спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі

Проблема домашнього насильства актуальна для всіх країн і суспільств без винятку. Збройний конфлікт на сході України та виправдані тривалі карантинні обмеження поглибили цю проблему в нашій країні.

20:54 15.07.2021