Протидія домашньому насильству

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

19:20:02 01.12.2021

Що таке «кризова кімната»?

Кімната кризового реагування - безпечне місце перебування постраждалих осіб від домашнього насильства. Це тимчасовий притулок для жінок, дітей і чоловіків, які зазнали домашнього або гендерно зумовленого насильства.

18:46:42 24.09.2021

В Україні буде створено 125 спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі

Проблема домашнього насильства актуальна для всіх країн і суспільств без винятку. Збройний конфлікт на сході України та виправдані тривалі карантинні обмеження поглибили цю проблему в нашій країні.

20:54:37 15.07.2021

Уряд затвердив План невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства

Сьогодні Уряд затвердив розпорядження Кабінету Міністрів України „Про затвердження Плану невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства”, розроблений Мінсоцполітики.

21:14:56 21.04.2021

Не дай домашньому насильству шанс!

Мінсоцполітики як національний координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі співпрацює з усіма зацікавленими міністерствами і відомствами, неурядовими громадськими організаціями з метою оперативного реагування на факти насильства та надання необхідних послуг для постраждалих.

16:16:54 09.04.2021

Формуючи політику у сфері протидії домашньому насильству, Мінсоцполітики приділяє увагу превентивним заходам

Карантин та пов’язана з ним ізоляція спричинили сплеск домашнього насильства в усьому світі, зокрема, і в Україні. Карантин скорегував життя багатьох людей та сімей. Багато хто опинився 24/7 зі своєю сім’єю. В таких випадках часто трапляються сварки та конфлікти, і випадки домашнього насильства також не є винятком.

12:46:54 05.04.2021

В умовах пандемії Мінсоцполітики забезпечено безперебійну роботу спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства.

В умовах пандемії Мінсоцполітики забезпечено безперебійну роботу спеціалізованих служб підтримки, зокрема, мобільних бригад соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та притулків для постраждалих від домашнього насильства.

10:48:33 31.03.2021