Бібліотека с.Подвір'ївка - Новини

24 травня - День слов'янської писемності та культури. Бібліотека-філіал Подвір'ївка

24 травня - День слов'янської писемності та культури У цей день вшановуються святі рівноноапостольні - першопросвітники Кирило і Мефодій. Вони - творці писемності, здійснили переклад богословських книг з грецької мови на старослов’янську, поширювали християнське вчення.

17:52 24.05.2021

Вишиванка-поема життя-закодована пісня в узорах . Бібліотека с.Подвір'ївка

Україно! Вишита колиско Різнобарв'ям теплих кольорів. Я вклоняюсь тобі низько-низько Краю мій, що навесні розцвів. Зеленіють верби і лісочки, Як мережки вишиті, поля. В білому рясні сади й гайочки - Розквітає чарівна земля.

19:30 20.05.2021

150-річчя від дня народження Василя Стефаника. Бібліотека-філіал Подвір'ївка

150-річчя від дня народження  Василя Стефаника  «Василь Стефаник був плоть від плоті, кість від кості трудового народу. Він горів його болем, страждав його стражданнями… Ми шануємо пам'ять Василя Стефаника як прекрасного письменника і громадянина, кришталево чесну людину».(Максим Рильський»)

17:43 13.05.2021

Нехай живі пам'ятають, покоління знають.Бібліотека-філіал Подвір'ївка

Нехай живі пам'ятають, покоління знають.(до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні) Ніхто не забутий. На полі ніхто не згорів: Солдатські портрети На вишитих крилах пливуть… І доки є пам’ять в людей, І живуть матері, Допоти й сини, що спіткнулись об кулі,Живі! (Б. Олійник)

19:26 07.05.2021

Найвеличніше свято - Великдень.Бібліотека-філіал Подвір'ївка

Найвеличніше свято - Великдень. Звістка радісна лунає! Кожна травинка Христа величає Пташка величає співом, А ми — серцем, повним віри, Ясних, добрих сподівань! Великодніх Вам світань! Великдень – це день Воскресіння Ісуса Христа. Вважається одним з найбільших свят у християн. . Великодньому тижню передує Вербний тиждень, або ж як кажуть у народі Чистий тиждень.

20:35 30.04.2021

Бібліотека-філіал Подвір'ївка. 23 квітня - доленосна для світової літератури дата.

Всесвітній_ день _книги _і авторського права Книжковий світ — то особливий світ. Він, як магніт, притягує до себе. Коли читати вмієш з юних літ, Для тебе книга — це безкрає небо. Вона дає від Всесвіту ключі Й те, без чого людиною не бути. Читай удень, читай і уночі, Щоб світ цей незбагненний осягнути.

19:52 23.04.2021