Зеленецький ліцей

Декада громадянської освіти у Зеленецькому ліцеї

З метою формування громадянських і соціальних компетентностей, ціннісних орієнтирів і громадської самосвідомості учнів, підвищення якості виховного простору у Зеленецькому ліцеї  проведено декаду громадянської освіти у дистанційному режимі з 28.04.2022 - 18.05.2022.

14:23 18.05.2022

Афганістан - подвиг, пам'ять, біль!

Щорічно  учні Зеленецького ліцею віддають шану подвигу  односельчанину, який загинув у Афганістані, виконуючи інтернаціональний обов'язок, орденоносцеві двох червоних зірок Сергію Нікулі.

09:14 16.02.2022

Відзначення Дня Соборності в Зеленецькому ліцеї

З нагоди Дня Соборності України, 103-ї річниці від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відзначають українці 22 січня, здобувачі освіти 1-11 класів Зеленецького ліцею приєднуються до Фото challenge «Разом сильніші» та до обласної інформаційної кампанії під гаслом «Ми - це Україна».

10:24 24.01.2022

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Зеленецький ліцей

14 грудня  2021 р. в Зеленецькому ліцеї пройшли виховні години  до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

09:09 15.12.2021

Участь у акції «16 днів проти насильства».Зеленецький ліцей

3 25 листопада по 10 грудня 2021 року в  Зеленецькому ліцеї було проведено акцію «16 днів проти насильства». Акція проводилась з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

08:25 13.12.2021

«Козацькі забави» до Дня Збройних Сил в Зеленецькому ліцеї.

6 грудня вся Україна  відзначає День Збройних Сил України. Не залишилися осторонь і учні 9-10 класів Зеленецького ліцею. Вчитель фізичної культури та Захисту України Коцюбан П.В., провів для юнаків  свято «Козацькі забави», метою якого було розширити кругозір  про козацтво, популяризувати фізичну культуру та спорт , виховати почуття дружби, колективізму, взаємоповаги один до одного.

07:02 07.12.2021

Посвята в козачата в Зеленецькому ліцеї

2 грудня  2021 р. у Зеленецькому ліцеї відбулося  свято - посвята п'ятикласників у козачата. До святкової зали їх запросила Гетьман Козацької Думи Вікторія Чобан та ведучий Артур Яковина. Про козацтво розповідали п'ятикласники, для них було проведено вікторину. Загонова Вікторія Біла зачитала клятву українського козацтва, діти озвучили  назву загону,  девіз та заспівали загонову пісню. Прозвучав Гімн України.

16:19 04.12.2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом в Зеленецькому ліцеї

1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в Зеленецькому ліцеї  учні 7 -11 класів долучились до акції в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Медичний працівник Слободян О.О.  та заступник директора з виховної роботи Агапій Т.С. провели з учнями 7 - 11 класів інформаційні хвилини «Обирай життя без СНІДУ».

09:46 02.12.2021