Зеленецький ліцей

Тиждень математики. Зеленецька ЗОШ.

2020-2021 навчальний рік оголошено роком в Україні. Це допоможе привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а і у всіх наших громадян.  З метою створення умов для підвищення пізнавального інтересу учнів до точних наук, пропагування досягнень математичної науки, стимулювання творчої активності через використання інформаційних технологій, розкриття здібностей учнів з 11 по 14 травня 2021 року в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Зелена  був проведений Тиждень математики вчителем Тодорчук Д. Г.

17:22 18.05.2021

«ЧорноБІЛЬ35 – трагедія поколінь».Зеленецька ЗОШ

Про саму Чорнобильську трагедію говорено й написано багато. Лише невідомо, звідки бере сили той, хто прийшов дорогами біди з перших її годин, адже він не знав на той час усієї складності ситуації. І не чекав нагород. Маючи власну родину, покидав її, поспішаючи на місце біди й переживаючи за чужих, як за своїх.

12:21 26.04.2021

Тиждень духовності. Зеленецька ЗОШ

З  метою підвищення якості виховного простору у середній загальноосвітній школі І - ІІІ ст. с. Зелена,  в дусі національно-патріотичного виховання на засадах християнських та загальнолюдських цінностей з 20.04.2021 по 23.04.2021 проведено  Тиждень духовності в дистанційному режимі.

12:15 26.04.2021

Минає 32 річниця виведення військ з Афганістану. Афганський народ, вклонися солдатові, який частинку серця віддав тобі.  Учні середньої загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. с. Зелена гордяться воїном - афганцем Сергієм Нікулою, який загинув у Афганістані, виконуючи свій інтернаціональний та патріотичний обов’язок перед Батьківщиною.

08:59 16.02.2021