Державна соціальна допомога

Фото без опису

Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Право на допомогу має непрацююча особа, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”», але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті, за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу, та її виплати.

11:12 06.10.2021

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 р. № 859, фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, призначається компенсація.

11:03 06.10.2021

Допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею

Право на допомогу відповідно до ст. 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» та постанови КМУ від 02.08.2000 р. №1192 (зі змінами та доповненнями), має дієздатна особа, яка зареєстрована або постійно проживає на одній житловій площі з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу,

10:59 06.10.2021

Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме.

Тимчасова допомога призначається дитині віком до 18 років. Тимчасова допомога не призначається на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням або на повному державному утриманні.

10:55 06.10.2021

Допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за ди

Державна соціальна допомога на дітей призначається в грошовій формі батькам-вихователям на кожну дитину-вихованця та прийомним батькам на кожну прийомну дитину.

10:50 06.10.2021

Допомога дітям померлого годувальника

Допомога виплачується на дітей померлого годувальника, який на день смерті не мав страхового стажу, необхідного для призначення пенсії в зв’язку з втратою годувальника, до досягнення дитиною повноліття одному з батьків, або законному представнику дитини.

10:49 06.10.2021

Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям з інвалідністю

Державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, затверджена порядком надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, затвердженим Міністерством соціальної політики України, Міністерством фінансів України, Міністерством охорони здоров’я від 30.04.2002 № 226/293/169 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.05.2002 № 466/6754

10:12 06.10.2021