Лівинецький ЗДО - Новини

День Соборності України. Лівинецький ЗДО

Україна рідний дім, добре й затишно тут всім. Хочем дружно побажати: «Україно – наша мати!» Шани, миру, процвітання, єдності, добра й кохання. Ти одна у нас єдина – неповторна та красива…

20:17 21.01.2022

Лівинецький ЗДО. Вітаємо З Днем Ангела, Усіх кого Андрієм назвали – щоб щасливу долю мали!!!

Згідно традицій наших предків сьогодні вихованці закладу прийшли у гості до господарки Одарки (Перепічка Т.В.) на вечорниці. Вона переповіла цікаві історії святкування свята Андрія Первозванного.

14:50 13.12.2021

Дружний колектив ДНЗ села Лівинці

Дружний колектив ДНЗ села Лівинці, як справжні господарі свого закладу, організували та провели прибирання подвір'я та прилеглої території.

12:20 12.11.2021

Будні в дитячому садочку. Лівинецький ДНЗ

Будні в дитячому садочку минають дуже весело і цікаво. У дітей зовсім немає часу нудьгувати. Вони активно проявляють себе в малюванні , конструюванні , ліпленні, аплікації; на музичному занятті, в рухливих іграх та на прогулянках.

09:14 06.11.2021

Осінь золота, чарівна і різнобарвна... Лівинецький ДНЗ

Осінь золота, чарівна і різнобарвна... Що може бути цікавіше, ніж збирання барвистого листя? А якщо додати трішки фантазії та використати натрадиційні техніки малювання, аплікації... Тоді отримаєш яскравий феєрверк вражень, як наші вихованці

20:07 23.10.2021

« Ми діти козацького роду» Лівинецький ДНЗ

За шляхами, за дорогами, за Дністровськими порогами За лісами за високими - наші прадіди жили. Мали Січ козацьку сильную, цінували волю вільную І Вкраїну свою рідную, як зіницю берегли…

13:31 13.10.2021

Результат нашої праці. Лівинецький ДНЗ

Результат нашої праці - це створення комфортних та затишних умов для перебування малят у нашому закладі. Кожен куточок у садочку, 1 вересня з нетерпінням чекає своїх вихованців.

11:00 28.08.2021