Інформація про коронавірус COVID-19

Що робити, якщо пропустив бустерне щеплення?

Якщо ви пропустили бустерне щеплення проти COVID-19, не біда – просто запишіться в найближчий пункт чи центр вакцинації та отримайте пропущене щеплення. Це подовжить ваш захист від важкого перебігу коронавірусної хвороби.

14:31 17.01.2023

Увага! Важлива інформація!

Нагадуємо, що всі пункти щеплень у Лівинецькій громаді в умовах воєнного часу працюють. В них проводиться вакцинація і ревакцинація  бустерною дозую.

11:21 10.11.2022

Якщо дві дози вакцини від COVID-19 були отримані понад рік тому, потрібно починати курс заново чи робити бустер?

Якщо ви отримали дві дози щеплення від коронавірусу понад рік тому, не слід розпочинати курс вакцинації заново. Потрібно просто зробити бустерне щеплення та подовжити захист від важкого перебігу хвороби.

17:27 05.11.2022

Чернівецька область в достатній кількості забезпечена вакцинами від COVID-19

Чернівецька область в достатній кількості забезпечена вакцинами від COVID-19. Про це у відеозверненні розповіла завідувачка відділу промоції здорового способу життя ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб» Ольга Михайленко.

19:27 17.10.2022

В Україні виявили новий різновид штаму «Омікрон»

Завдяки секвенуванню зразків вдалось виявити, що в Україні з’явився новий різновид штаму «Омікрон» – ВА.5. Наразі цей штам виявили у Чернівецькій області – 7 випадків. Про це повідомляє МОЗ.

11:39 29.07.2022

За тиждень на коронавірус занедужали 73 буковинців

На Буковині за останній тиждень, із 4 до 10 липня, зафіксовано 73 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Серед тих, хто занедужав, 5 дітей та 3 медпрацівників. Про це інформує Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

13:12 11.07.2022