Інформація про коронавірус COVID-19

Наталія Гопко розповіла, коли Буковина може потрапити до «червоної» зони

Підстав для переведення Буковини до «червоної» зони карантинних обмежень поки що немає, однак ситуація може швидко змінитися, бо захворюваність на COVID-19 залишається високою. Про це у своєму відеозверненні розповіла керівниця Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко.

14:10:02 21.10.2021

Ризики та ефективність вакцин проти коронавірусу

Із зростанням захворюваності на COVID-19 восени, суттєво збільшилось навантаження на лікарні та реанімаційні відділення. Проте переважна більшість людей з ускладненнями – невакциновані. Наприклад, 94,2% пацієнтів, яких було госпіталізовано з коронавірусною хворобою в Україні з 11 по 17 жовтня 2021 року, не отримали жодної дози антиковідної вакцини, а більш ніж 99% померлих від коронавірусу в Україні за останні 3 місяці були нещеплені.

19:16:59 20.10.2021

Як буковинцям отримати та скористатись направленням на безоплатну комп’ютерну томографію

Комп’ютерну томографію (КТ) призначають для визначення стану органів грудної клітини пацієнта. Йдеться про ситуації, коли неможливо провести ПЛР-тест на COVID-19, наявність дихальної недостатності чи існування супутніх патологій та випадки негативного ПЛР-тесту та загальний важкий стан пацієнта, інформує МОЗ.

17:16:37 18.10.2021

В Україні від COVID-19 вакциновано 8 мільйонів осіб

Зростання захворюваності на коронавірусну хворобу в Україні, пришвидшення процесу вакцинації та боротьбу з підробкою ПЛР-тестів і сертифікатів про щеплення обговорили учасники селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

17:10:48 18.10.2021