Чернівецька область в достатній кількості забезпечена вакцинами від COVID-19

Дата: 17.10.2022 19:27

Фото без описуЧернівецька область в достатній кількості забезпечена вакцинами від COVID-19. Про це у відеозверненні розповіла завідувачка відділу промоції здорового способу життя ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб» Ольга Михайленко.

«Вакцинація – єдиний шанс захиститися від важкого перебігу хвороби. На Буковині є всі види вакцин, отримати щеплення можна у найближчому медичному закладі або пункті щеплення», - сказала Ольга Михайленко.

Вона також зазначила, що у разі появи симптомів ГРВІ (підвищеної температури, втоми, кашлю тощо) треба телефонувати сімейному лікарю, або звернутися до найближчого медичного закладу та отримати направлення на безоплатне ПЛР-тестування або швидкий тест.

Нагадаємо, на Буковині працює «гаряча лінія» - 066 084 93 13. Буковинці можуть телефонувати сюди з питань COVID-19 та вакцинації. Також тут фахівці консультують щодо симптомів віспи мавп. Лінія працює цілодобово.