Благоустрій

Рік новий!!! Гарний день. Хороші товариші!!!

Рік новий!!! Гарний день. Хороші товариші!! І ми продовжуємо наш челендж #ЗробимоСелоЧистим!!! Сьогодні по моєму проханню зібралися. З хорошим настроєм, з позитивом щоб продовжити традицію. Робити Село Чистим!!! Дякую Вам Хлопці За Підтримку!!! Що ви не є байдужими до хороших справ у рідному селі!!!

18:05 13.02.2022

І так ми продовжуємо челлендж зробимо село чистим!!!

Сьогодні з гарним настроєм організовано зібралися для прибирання кладовища. Три години часу і корисна справа зроблена. Не великий об'єм але зроблено. Хочу подякувати тим людям які по моєму проханню, по дзвінку залишили свої справи прийшли і долучилися до челленджера. Якось стикнувся у фейсбуці на такі слова :

19:03 09.09.2021

І ми продовжуємо рухатися далі. Челлендж

#ЗробимоСелоЧистим!!! І знову гарні, енергійні, дружні, позитивні люди організовано знову зібралися для хорошої справи . Хочу висловити вам подяку як від депутата Лівинецької сільської ради . Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, достатку, мирного неба над головою. Дуже приємно що у селі є такий дружній колектив це працівники Лівинецького ДНЗ.

10:23 21.08.2021

"Зробимо село гарним та чистим..." село Подвір'ївка.

Друзі! А ось і ще один крок ... За ініціативи старостату,при підтримці депутатів Бабинчуків,члена виконкому Зінзюка ,підприємця Дутки та активних громадян зроблено візитівку села... "Зробимо село гарним та чистим..." .Долучайтесь друзі.Дякую всім...

18:23 19.06.2021

Зробимо Село Кращим. село Подвір'ївка.

На заклик старостату та місцевих депутатів про очищення територій нашої громади відгукнулися учні нашої школи ,випускники та активна молодь села.

07:29 19.06.2021

Давайте зробимо село кращим...село Подвір'ївка.

Доброго  дня друзі! Сьогодні,завдяки ініціативний молоді села,депутата Бабинчука Андрія ,було зроблено ще один вклад в перелік добрих справ. Викосили узбіччя під'їздної дороги до села,територію ставка "біля зерноскладу".

21:38 16.06.2021

І ми продовжуємо далі наш челендж Зробимо Село Чистим. с. Лівинці

Гарний день!!! І молоді, енергійні, активісти із задоволенням прийшли сьогодні попрацювати . Хочу вам подякувати від себе особисто . Від імені сільського голови Гермака.А.В. За те що ви долучається до хороших справ і є не байдужими до свого села !!!!

22:01 29.05.2021

Сміттєзвалище впорядковано. Благоустрій села Оселівка.

Старостат села Оселівка Лівинецької сільської ради Дністровського району щиро дякує директору ФГ «Еліта» Стаднійчук І.В.,  інвестору  Недільському В.І. та депутату Лівинецької сільської ради Недільському Ю.В.  за допомогу в наданні трактора для підгортання та впорядкування сільського смітника.

15:51 14.05.2021