Благоустрій

І так ми рухається далі #ЗробимоСелоЧистим!!!.

І так ми рухається далі #ЗробимоСелоЧистим!!!. Сьогодні зібралися для хорошої справи. Для прибирання святого місця біля пам'ятки на усе життя. Це пам'ятник Ветеранам Великої Вітчизняної Війни. 1941-1945 #НіколиЗнову!!! Мирного Неба Над Головою!!

13:42 14.04.2021

Щорічно весняної пори традиційно починається місячник із благоустрою села Подвір’ївка.  Ось і цього року жителі села проводять комплекс заходів із забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ,  побутових та інших відходів. Також прибирають та приводять  у належний санітарний стан прибудинкові території, вулиці, дороги, кладовища.

16:11 13.04.2021

ЗробимоСелоЧистим!!! село Оселівка.

Інтернет мережа майорить дописами про Всесвітні еко-челенджі. Усі свідомі громадяни охоче долучаються до акцій та флешмобів.  Наслідуючи гарний приклад  небайдужі, найактивніші жителі села Оселівка організували та долучились до прибирання території  нашего села.

15:58 13.04.2021

Другий день прибирання старого кладовища.....Сама погода сприяє проведенню такої хорошої справи. с.Зелена

Другий день прибирання старого кладовища.....Сама погода сприяє проведенню такої хорошої справи. Сьогодні небайдужі жителі села, працівники бюджетних установ, КГ "Добробут 2012" провели грандіозний обсяг робіт, видалили аварійні дерева, чагарники та вивезли сміття.

17:29 12.04.2021

Місячник благоустрою продовжується... Так вчора було проведено підгортання сільського сміттєзвалища. Сьогодні зроблено ще одну важливу справу: нейбайдужі жителі села прибрали узбіччя доріг від знака Подвір'ївка до початку села та від нового кладовища до путринецького ставу.

17:25 11.04.2021

І так рухаємося далі!!! Наш челендж #ЗробимоСелоЧистим!!

І так рухаємося далі!!! Наш челендж #ЗробимоСелоЧистим!! З кожним тижнем набирає оберти. Сьогодні ось ці хлопці дружньо зібралися для преберання мусора!!! Хлопці мені дуже приємно бачити те, що навіть без мене самі так гарно,відповідально відноситись до таких справ . Дякую!!! Ви просто молодці

15:48 11.04.2021

Із настанням теплих та погожих днів розпочався місячник з благоустрою. с.Зелена

Із настанням теплих та погожих днів розпочався місячник з благоустрою. Традиційно вже котрий рік поспіль всі організації, установи, та підприємства села Зелена долучаються до проведення робіт з благоустрою. Так ще на минулій неділі жителями села І.Паскарем та І.Банарем було прибрано та розгрейдеровано міст біля бані.

17:16 07.04.2021

Місячник саночистки триває... Подвір'ївка

Місячник саночистки триває...Ще одна справа зроблена... Сміттєзвалище впорядковано. Шановні односельчани! Велике прохання до всіх,складувати сміття за порядком.(від низу до верху.)...

08:19 07.04.2021