Зеленецький ЗДО-Новини

Свято осені в ДНЗ села Зелена

Осінь - золота пора року... Щедра, багата, прекрасна, чарівна... Та ось, вже і осені скоро кінець... Веселими пісеньками, таночками, віршиками та іграми проводжали малята осінь. А натомість одержали від неї смачні та корисні дарунки.

16:34 01.12.2021

Працівники ДНЗ с.Зелена вийшли на "Осінню толоку"

З метою поліпшення санітарного стану та впорядкування території села працівники ДНЗ с.Зелена вийшли на "Осінню толоку". Було прибрано сухе листя, гілля, впорядковано клумби на території дошкільного закладу .Та  взяли активну участь у прибиранні парку у центрі села

13:37 02.11.2021

01 червня День захисту дітей. Зеленецький ЗДО

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

19:16 01.06.2021

Тиждень духовності у дошкільному навчальному закладі с.Зелена.

Цікаво та змістовно пройшов тиждень духовності у дошкільному навчальному закладі с.Зелена. Заняття з дітьми старшого дошкільного віку "Ми- діти Божі"Виставка дитячих робіт"Творимо з мамою і татом,творимо САМІ"

21:45 24.04.2021