Інформація про коронавірус COVID-19

На Буковині мобільні бригади з вакцинації відвідали 12 віддалених населених пунктів

Чернівецька область стала учасницею проєкту «Транспортування мобільних бригад із вакцинації до пацієнтів у важкодоступних населених пунктах в Україні». Таку ініціативу з початку року впроваджують МОЗ та «Коаліція за вакцинацію» у семи областях на заході України.

13:26 15.04.2022

COVID-сертифікати в «Дії» мають новий термін відображення

Із 5 квітня 2022 року COVID-сертифікати в «Дії» мають новий термін відображення. Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством цифрової трансформації та НСЗУ ухвалили рішення не видаляти з Дії цифровий сертифікат про вакцинацію проти СOVID-19 протягом 545 днів від дати щеплення.

17:49 08.04.2022

Симптоми COVID-19 та сезонної алергії: спільне і відмінне

COVID-19 часто можна сплутати з іншими вірусними захворювання або тими, що викликають схожі симптоми. До прикладу, сезонна алергія також може спричинити кашель, нежить та утому. А от підвищення температури все ж таки частіше зустрічається у людей із COVID-19.

19:18 18.02.2022

Вакцинація від COVID-19 підлітків. Що потрібно знати?

В Україні дітей віком від 12 до 17 років вакцинують проти COVID-19 за спрощеною процедурою. Раніше потрібно було надавати довідку про рутинні щеплення, тепер же для вакцинування проти коронавірусної хвороби батькам достатньо просто звернутися до будь-якого пункту чи центру щеплення. Їхні адреси можна знайти на vaccination.covid19.gov.ua/list або дізнатися за тел. 0 800 60 20 19.

11:29 17.02.2022