На Буковині мобільні бригади з вакцинації відвідали 12 віддалених населених пунктів

Дата: 15.04.2022 13:26

Фото без описуЧернівецька область стала учасницею проєкту «Транспортування мобільних бригад із вакцинації до пацієнтів у важкодоступних населених пунктах в Україні». Таку ініціативу з початку року впроваджують МОЗ та «Коаліція за вакцинацію» у семи областях на заході України.

Ініціатива спрямована на захист від COVID-19 літніх мешканців віддалених населених пунктів, а також маломобільних людей та їх родин ,інформує Департамент охорони здоров’я Чернівецької обласної військової адміністрації.

За час проєкту на Буковині мобільні бригади відвідали 12 віддалених населених пунктів в 6 територіальних громад. Щеплення отримали 229 людей, з яких 157 – мешканці віком 60+.

В умовах війни Чернівецька область активно надає допомогу переселенцям, займається організацією гуманітарної допомоги областям, найбільш постраждалим внаслідок російської агресії. Тому робота мобільних бригад в рамках проєкту була призупинена. Однак COVID-19 нікуди не зник, і людям важливо вберегти себе від хвороби, щоб знизити навантаження на медиків.

Тому фахівці Департаменту охорони здоров’я закликають тих, хто ще не має щеплення проти COVID-19 , відвідати пункти щеплень та захистити себе та своїх близьких.