Свято першого дзвоника. Зеленецька ЗОШ

Дата: 01.09.2021 19:52

Сьогодні відбулося  свято першого дзвоника, свято Знань в середній загальноосвітній школі І- ІІІ ст. с. Зелена, яке   проходить в рік 30 - річниці Незалежності нашої України.  Урочисту лінійку  розпочали Королева знань(Квасніцка Ю., учениця 5 класу) та Гетьман Козацької Думи (Чобан В., учениця 11 класу) школи.

Учень 4 класу Моргуляк С. в образі українського Козака зачитав грамоту, яка надійшла на адресу наших першокласників. На  свято завітали  гості:   староста села Лариса Василівна Бабій, яка подарувала школі  м’ячі  від імені голови Лівинецького ТГ, Гермака Андрія Васильовича  та голова батьківського комітету Світлана Анатоліївна Мельник.
Директор школи  Антоніна Василівна Нікула ,привітала всіх присутніх,  з початком нового навчального року, висловила найкращі побажання випускникам – учням 11 класу.
Батьки  урочисто провели на святкову лінійку наймолодших школярів, а  в чудову країну знань повела   перша вчителька Тетяна Дмитрівна  Катасонова .       Від імені батьків виступила Печеряга Юлія, яка піднесла коровай  на вишитому рушнику з стрічками,  що символізують сонячні промінчики.
«Сьогодні діти Незалежної держави, сіли за парти, прийшла пора. Ти, дзвонику, дзвени!». Право сповістити про початок навчального року надали учням – першокласникам! Класні керівники 2- 10 класів провели для учнів перші уроки, присвячені  30  річниці Незалежності нашої України.