На Буковині стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 25.11.2021 18:00

Фото без описуБ'є – значить стаття. На Буковині стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

На Центральній площі Чернівців розгорнули 8 локацій. Різні служби об'єдналися, аби розказати буковинцям, як боротись із жорстоким поводженням та куди звертатися жертвам насильницьких дій.

«Насильство – це одна із найбільш поширених у світі форм порушення прав людини. Аби протистояти йому, щорічно проводимо акцію «16 днів проти насильства», мета якої – привернути увагу громадськості до проблем жорстокості в сім'ях та шляхів її вирішення, а також сприяти утвердженню гуманістичної ідеології в українському суспільстві», – сказала заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко.

Акція «16 днів проти насильства» вже традиційно триватиме з 25 листопада до 10 грудня. В цей час на Буковині проводитимуть різноманітні заходи, просвітницькі акції, присвячені боротьбі зі СНІДом, рабством, корупцією, насиллям, цькуванням.

Окрім діалогу на важливі суспільні теми, під час відкриття акції також провели флешмоб помаранчевих парасольок. Організатори зазначили, що не випадково обрали саме цей колір, адже він символізує надію на краще майбутнє.