Різдвяний концерт "Щедрий вечір, Україно".

Дата: 19.01.2022 18:33

Фото без опису9 січня в будинку народної творчості та дозвілля с. Зелена відбувся Різдвяний концерт "Щедрий вечір, Україно". Програму концерту складали колядки, щедрівки, сіяння, віншування, запальні українські та сучасні танці.

Свою творчість глядачам дарували народний аматорський ансамбль народного танцю "Зеленчани" , хореографічний ансамбль "Зміна", учасники гуртка естрадного співу, художнього слова, аматорський вокальний гурт "Сузір'я", народний аматорський фольклорний колектив "Дністрові серпанки", фольклорний колектив "Чишма", учасники студії сучасного танцю, дитячий вокальний гурт "Веселка". Загалом концертна програма складалася  із 24 художніх номерів. З привітанням та гарними побажаннями звернулася до односельчан староста села Лариса Василівна Бабій. Книжкову виставку підготувала бібліотекар Катерина Чебан. Глядачі отримали масу приємних вражень і дарували артистам бурхливі оплески.