12 грудня – День Сухопутних військ України

Сьогодні українська армія – це сталевий щит, який захищає не тільки українців, але й весь цивілізований світ. І її незламність щодня гартується у боях, в яких наші воїни знищують окупантів і звільняють свою землю.

07:18 12.12.2023

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій ювілейний  День народження святкує Людмила Аркадіївна Швець, головний бухгалтер-начальник  відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності  Лівинецької сільської ради

07:11 09.12.2023

З Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

07:50 07.12.2023

З Днем Святого Миколая

Шановні жителі Лівинецької громади! З радістю вітаємо вас з Днем Святого Миколая − святом, яке наповнює наші серця радістю та натхненням.

09:18 06.12.2023

З Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, учасники російсько-української війни та ветерани ! Щиросердно вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

08:32 06.12.2023

З Днем волонтера

Сьогодні волонтерство тісно увійшло у наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства.

14:08 05.12.2023

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні святкує свій день народження Швець Ольга Василівна начальник відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Лівинецької сільської ради

07:20 27.11.2023