З Днем Соборності України

Шановні мешканці та гості Лівинецької громади!  22 січня 1919 року на Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

07:14 22.01.2024

Сьогодні святкує свій день народження Статник Людмила Валентинівна завідувач бібліотеки-філії с. Подвір»ївка

Шановна Людмило Валентинівно! Щиро вітаємо Вас зі святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

07:02 17.01.2024

Сьогодні святкує свій день народження Дроник Яна Василівна художній керівник будинку народної творчості с. Зелена

Шановна Яно Василівно! Щиро вітаємо Вас зі святом та бажаємо Вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, життєвої наснаги, особистих професійних досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

08:20 16.01.2024

Вітаємо з Днем народження Лісько Аллу Миколаївну інспектора з військового обліку с.Подвір»ївка

Шановна Алло Миколаївно!  Щиро вітаємо Вас і бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття,  життєвої наснаги, оптимізму, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів та добробуту!

04:40 10.01.2024

Сьогодні свій День народження святкує – Марія Мирославівна Невмержицька-Рекун начальник відділу управління земельними ресурсами, архітектури та організації благоустрою

Шановна Маріє Мирославівно! Прийміть найщиріші привітання та найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!

08:07 29.12.2023

Щиро вітаємо з Різдвом Христовим та Новим роком!

Шановні жителі громади! Вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим роком! У цей світлий день хочемо побажати Вам Божого благословення, єдності, здоров’я,  віри у світле майбутнє, здійснення мрій!

07:07 25.12.2023