Підведено підсумки І (регіонального) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу

Дата: 23.10.2021 19:57

Вітаємо з перемогою клубні заклади сіл Зелена (директорка- С. Дроник) та Козиряни(директорка- З. Ставчанська) Лівинецької сільської територіальної громади, які брали участь в Всеукраїнському регіональному етапі огляду-конкурсу на кращу клубну установу у сільській місцевості! БНТД с. Зелена-2-е місце.

Народний дім с. Козиряни відзначений за активну участь в огляді-конкурсі.

Відповідно до наказу управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації упродовж серпня-вересня поточного року в закладах культури області проходив І (регіональний) етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості. Мета конкурсу - вивчення, удосконалення та активізації діяльності клубних закладів у сільській місцевості, пошук нових форм і методів культурного обслуговування населення, привернення уваги державних та місцевих органів влади до проблем культури села.

На розгляд журі, засідання якого відбулося 12 жовтня у БЦКМ, було представлено матеріали 12-ти закладів культури територіальних громад області. За результатами підведення підсумків переможцями І (регіонального) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості стали:

І місце

- Народний дім села Бузовиця Кельменецької територіальної громади (директорка – Інна Сташкевич)

ІІ місце

- Будинок народної творчості та дозвілля села Зелена Лівинецької територіальної громади (директорка – Світлана Дроник);

- Центр культури та дозвілля Глибоцької територіальної громади в селі Черепківці (художня керівниця – Ольга Репчук)

ІІІ місце

- Комунальний заклад «Центр культурних послуг» Неполоковецької селищної ради села Берегомет (директорка – Сільва Заремська);

- будинок культури села Селище Сокирянської територіальної громади (директорка – Світлана Боднар).

Подяками управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації відзначили:

- будинок народної творчості та дозвілля села Чорногузи Вижницької територіальної громади (директорка – Марія Ісопчук);

- клуб села Дяківці Герцаївської територіальної громади (завідувач – Андріан Топала);

- народний дім села Козиряни Лівинецької територіальної громади (директорка – Зоя Ставчанська);

- будинок культури села Динівці Новоселицької територіальної громади (директор – Віталій Рябко);

- клуб села Годинівка Острицької територіальної громади (завідувачка – Данієла Гочу);

- будинок культури села Ропча Сторожинецької територіальної громади (директорка – Марина Даскалюк).

Вітаємо переможців!