Філіал 33 с.Михайлівка. "Ліна Костенко - жива легенда сучасності!"

Дата: 19.03.2021 17:07

Фото без опису19 березня відома поетеса Ліна Костенко буде святкувати свій 91-й рік життя. Ліна Костенко - визначна сучасна поетеса, українська письменниця - шістдесятниця. Своїм життям і творчістю вона засвідчує несхитну мужність, палку любов до України. Її сміливо можна поставити поряд зі славетними іменами Т. Шевченка, І. Франка, Л. Українки. Вона ніколи й ніде не схибила, жодним чином не поступилася своїми високими принципами, не йшла на компроміси зі своїм сумлінням.

Ліна Василівна Костенко - поет, філософ, безстрашний, самобутньо й напружено мислячий митець, кришталево чесний перед своїм народом і власною совістю.

Творчість Ліни Костенко - приклад шляхетного служіння поезії. Постать

цієї жінки ще за її життя овіяна легендами: брак інформації, 16 років заборони,

«внутрішня еміграція» найкраще сприяли цьому.

Філіал 33 с.Михайлівка