Уряд прийняв рішення щодо утворення Державної служби України у справах дітей

Кабінет Міністрів затвердив постанову „Про утворення Державної служби України у справах дітей” як центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України і який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері усиновлення та захисту прав дітей.

12:34 20.01.2022

Змінити життя дитини: як навчитися патронатному вихованню?

Створити патронатну сім’ю і стати тимчасовим вихователем для дітей - таку можливість мають всі охочі в рамках проекту реформування інтернатних закладів. Його завдання: догляд за дитиною, доки її батьки долають життєві труднощі. Із 6 листопада у Тернополі розпочалося навчання за програмою підготовки патронатних вихователів та кандидатів у сімейні форми виховання.

18:09 09.11.2021

Що вважається насильством над дитиною?

Кожна дитина має право на захист, і сьогодні поговоримо про таку проблему, як насильство над дитиною. Дитина може відчути прояви насильства у родині або за межами домівки. Тому, аби захистити дитину від будь-яких форм насильства, кожен громадянин повинен бути небайдужим і повинен знати, куди можна звернутися у разі виявлення такої ситуації.

18:55 25.10.2021

Оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки

З метою надання оздоровчих та відпочинкових послуг дітям, які потребують особливої уваги і підтримки, рішенням ІІ сесії Чернівецької обласної ради VІІІ скликання від 30.03.2021 №2-2/21 затверджено Регіональну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки.

14:26 13.10.2021