Новини Міністерства соціальної політики України

До партнерів єДопомога приєднався чат-бот SaveUa

Платформа єДопомога продовжує залучати партнерів з метою збільшення наданої допомоги сім’ям, що постраждали від війни. Відтепер допомагати стало зручніше, адже благодійники можуть скористатися зручним чат-ботом SaveUa, який було створено командою IT-волонтерів в перші дні війни. Чат-бот можна знайти у месенджерах Viber та Telegram.

09:27 06.05.2022

Розширено коло осіб, які мають право на на безоплатну вторинну правову допомогу

Розширюється коло осіб, які мають право на на безоплатну вторинну правову допомогу. Верховна Рада України прийняла Закон № 7312 «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». (https://bit.ly/3KEs9Hg)

12:59 05.05.2022

єДопомога - це зручна платформа, де один одного можуть знайти ті, хто може допомогти та ті, хто потребують допомоги

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що Мінсоцполітики створило платформу єДопомога, яка забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб в гуманітарній допомозі, а також ефективний та адресний розподіл допомоги.

09:56 03.05.2022

Урядом збільшено розміри тимчасової державної допомоги для дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання не відоме

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що на виконання Закону України від 26.01.2022 р № 2008-IX «Про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів, та запровадження мінімального розміру тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів»,

09:29 03.05.2022

Мінсоцполітики запустило платформу «єДопомога»: для чого вона потрібна

Мінсоцполітики створило платформу «єДопомога», яка забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб в гуманітарній допомозі, а також ефективний та адресний розподіл допомоги.

12:16 22.03.2022

Уряд покращив соціальний захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми

З метою покращення надання послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми, за ініціативою Мінсоцполітики Урядом схвалено зміни до Типового положення про центр соціально-психологічної допомоги.

11:33 17.02.2022