Новини Міністерства соціальної політики України

Урядом дано доручення АТ ,,Укрпошта" продовжити надання послуг з доставки пенсій та грошової допомоги

Для забезпечення безперебійної доставки пенсій та грошової допомоги Кабінет Міністрів на засіданні 17 березня 2021 року доручив АТ „Укрпошта? продовжити надання послуг з доставки пенсій та грошової допомоги за поточними тарифами.

10:47 18.03.2021

Призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям − щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім’ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Про соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям у 2021 році розповідає фахівчиня Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Царьова.

14:54 26.02.2021

Уряд затвердив Державну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року

Сьогодні на засіданні Уряду затверджено Державну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року.

18:37 24.02.2021