До партнерів єДопомога приєднався чат-бот SaveUa

Дата: 06.05.2022 09:27

Фото без описуПлатформа єДопомога продовжує залучати партнерів з метою збільшення наданої допомоги сім’ям, що постраждали від війни. Відтепер допомагати стало зручніше, адже благодійники можуть скористатися зручним чат-ботом SaveUa, який було створено командою IT-волонтерів в перші дні війни. Чат-бот можна знайти у месенджерах Viber та Telegram.

Як допомогти через чат-бот?

Знайти чат-бот SaveUa у Viber або Telegram та натиснути розпочати

Пройти верифікацію чи продовжити без неї — оберіть, як вам зручніше

Натисніть на кнопку «Допомогти грошима на продукти»‎ і ви відразу потрапите на платформу єДопомога, де зможете підтримати інших сплативши Передплату єДопомога.

Нагадаємо, що Допомогти онлайн на платформі єДопомога можна в декілька кліків з будь-якої країни світу. Ви самостійно обираєте заявку, сім’ю, якій хочете допомогти. Сплачуєте Передплату, а людина, що залишила заявку, отримує SMS код для оплати товарів в магазинах-партнерах.

З чат-ботом SaveUa швидко переходити на платформу єДопомога та просто знаходити тих, хто потребує підтримки!

Довідково

Платформа єДопомога розроблена Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.