Новини освіти

«Діти Буковини - здорове харчування на 2021-2023 роки».Лівинецька ОТГ

Відповідно до регіонального плану заходів «Діти Буковини - здорове харчування на 2021-2023 роки». Під патронатом першої леді України Олени Зеленської  розпочато реформування шкільного харчування, яке є однією з цілей, визначених Національною стратегією розбудови безпечного і зорового освітнього середовища у Новій українській школі, схвалено Указом Президента України від 25.05.2020 № 195/2020

18:48 25.01.2022

Школи Буковини із 21 січня переходять на дистанційне навчання

Школи Буковини із 21 січня переходять на дистанційне навчання. Онлайн-заняття запроваджують на два тижні. Таке рішення під час свого засідання ухвалила сьогодні, 20 січня, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

18:50 20.01.2022

Хто має право на безоплатне харчування в закладах освіти та за яких умов

З початку цього року для учнів та вихованців організовується харчування згідно з новим порядком та за новими нормами. Але, водночас, це харчування майже повсюди здорожчало. Здорожчало через підвищення цін на продукти та енергоносії, але іноді батьки звинувачують у цьому нове меню, де частину хлібної випічки, картоплі, жирів, цукру замінили кашами, овочами та фруктами.

12:08 17.01.2022

В Україні розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо»

В Україні розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо» – https://znaimo.gov.ua Вона є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в нашій країні з ініціативи та під патронатом дружини Президента України Олени Зеленської.

19:32 12.01.2022

«Освітній маркер. Бюджет».

Ось-ось стартує новий бюджетний рік! Оптимізація витрат? Чи залишиться щось громадам? Зрештою, куди поділися гроші?

12:42 05.01.2022

15 грудня відбудеться вебінар з правового статусу керівника закладу освіти

15 грудня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Правовий статус керівника закладу освіти: права та обов'язки”.

17:18 13.12.2021

Учителів запрошують пройти національний тест на цифрову грамотність

За останній рік через пандемію освіта отримала одночасно стрес і колосальний прорив. Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що 79% українських керівників закладів загальноі? середньоі? освіти вказали у квітні 2020 року, що для підвищення якості дистанціи?ного навчання учнів і?м довелося в умовах карантину організовувати навчання вчителів.

10:29 30.11.2021

Школи громади отримали ноутбуки

Проєкт «Ноутбук кожному вчителю» – це ініціатива Мінцифри та МОН. У її межах 60 тисяч вчителів України будуть забезпечені сучасними комп'ютерами. Для цього з держбюджету виділили 980 мільйонів гривень.

20:25 16.11.2021