Новини освіти

Учасникам бойових дій та їхнім дітям надаються пільги на здобуття освіти

Учасникам бойових дій та їхнім дітям надається державна цільова підтримка для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах. Про це інформує МОН.

13:28 19.05.2022

Не надіслали дані для входу на інформаційну сторінку вступника: куди звертатися

Потенційним учасникам національного мультипредметного тесту вже надіслали повідомлення з необхідними даними для входу на свою інформаційну сторінку. Якщо повідомлення від Centr_ZNО не надходило, вступникам варто зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію» , аби дізнатися необхідну інформацію. Про це інформує МОН.

10:42 13.05.2022

Територіальний тур - конкурс учнівських творів-есе та учнівська онлайн - науково-дослідницька конференція «Український вимір процесів європейської інтеграції»

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи, який є символом ЄС з 1985 року. У цей день проводяться освітні заходи про Європейський Союз, запроваджуються культурні та творчі ініціативи, відбувається вручення відзнак та премій.

15:29 09.05.2022

Особливості вступної кампанії 2022: що потрібно знати абітурієнтам

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет долучився до ранкового ефіру Всеукраїнського телевізійного марафону «Єдині новини», під час якого розповів про актуальні питання вступної кампанії 2022.

14:59 20.04.2022