На Буковині стартувала реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів

Дата: 02.08.2022 10:10

Фото без описуРеєстрація на цьогорічну сертифікацію педагогічних працівників стартувала 1 серпня. Її зможуть пройти, згідно з квотою, 65 учителів початкових класів краю, інформує Управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області.

Реєстрація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти триватиме з 1 до 15 серпня:

• із 1 до 8 серпня відбуватиметься реєстрація в межах квот кожної
  • із 9 до 15 серпня – реєстрація в межах загальної граничної кількості учасників в Україні –2500 осіб.

Процедура сертифікації педагогічних працівників у 2022 році складається з трьох етапів:

• незалежне тестування учасників сертифікації (10 вересня)
  • самооцінювання власної педагогічної майстерності учасником сертифікації (жовтень)
  • вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (жовтень-листопад).

Докладно: https://bit.ly/3PR8PKm

Довідково

Сертифікація − це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника за допомогою незалежного тестування та вивчення його практичного досвіду роботи.

Участь у сертифікації є добровільною.

Мета сертифікації − виявити і заохотити вчителів з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Педагоги, які успішно проходять сертифікацію, отримують доплату 20% до заробітної плати. Крім того, їм зараховують проходження чергової або позачергової атестації. Також випробування є підставою для присвоєння учителю відповідної кваліфікаційної категорії.