НА КАЛЕНДАРІ НАБЛИЖАЄТЬСЯ ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

Дата: 27.08.2022 07:16

Фото без описуНа календарі наближається ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ...сьогодення у часі війни, але попри життєві робочі будні, ми - освітяни працюємо своїм освітянським фронтом та з вірою віримо в ПЕРЕМОГУ.

Департаментом освіти і науки Чернівецької ОВА проведено онлайн Серпневий форум освітян Буковини - 2022 на якому були присутні Лівинецький сільський голова Андрій ГЕРМАК, начальник гуманітарного відділу Іванна ВЛАСОВА та директорський корпус Лівинецької сільської ради. По закінченню форуму, як годиться нагороди та подяки керівникам закладів освіти, колективам працівників освіти за високий рівень організацію роботи з підготовки закладів освіти до нового 2022/2023 навчального року, за активну волонтерську діяльність, роботу з розміщенням внутрішньо переміщених осіб в умовах правового режиму воєнного стану. СПАСИБІ ДОРОГІ КОЛЕГИ!!!

Іванна Власова