Кабмін продовжив карантин до 30 квітня 2021 року

Кабмін продовжив термін дії карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв'язку з коронавірусом до 30 квітня 2021 року та повертає "адаптивний карантин" Таке рішення Кабмін прийняв 17 лютого на своєму засіданні.

17:07 17.02.2021

Штрафи за ігнорування ременів безпеки підняли з 51 до 510 гривень

16 лютого 2021 року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні комплексний законопроєкт №2695 у сфері безпеки дорожнього руху, який також посилює відповідальність за порушення ряду правил дорожнього руху. Зокрема, депутати підвищили штрафи за невикористання ременів безпеки: з 51 гривні до 510 гривень.

09:53 17.02.2021

Розвиток інституту старост - інтерв'ю з народним депутатом Віталієм Безгіним

Інститут старост викликає багато питань, відповіді на які точно знають у Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

07:36 17.02.2021

18 лютого - круглий стіл «Староста в громаді: статус, мета та завдання»

Парламентський комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе круглий стіл «Староста в громаді: статус, мета та завдання».

14:21 16.02.2021

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області назвали важливі цифри

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - це консолідований страховий внесок в Україні, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі.

11:04 16.02.2021

МОЗ розширює пакети медичних послуг у рамках Програми медичних гарантій

Міністерство охорони здоров’я України ініціює запровадження нових пакетів медичних послуг, які фінансуватимуться з бюджету у 2021 році. Це, зокрема, передбачено проєктом урядової постанови «Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2021 році».

08:41 16.02.2021

На дорогах місцевого значення Буковини забезпечено проїзд до кожного населеного пункту.

Дорогі друзі! Сьогодні нарешті "пробили" дорогу між селами Зелена та Козиряни. Жителі останнього, як і села Михайлівка , зможуть розраховувати на рух маршрутних автобусів. Якщо комусь здається що снігу небагато, чи ми не хочемо працювати, то подивіться на фото. По перше, треба мати відповідну техніку. Горнути сніг тільки для того щоб горнути - теж немає змісту, дорогу постійно замітає знову.

23:44 15.02.2021

У Чернівцях спалах COVID-19, місцева влада заявила про підготовку плану Б

Ситуація з COVID-19 у Чернівецькій області прогнозовано погіршується На Буковині зареєстрували чотири спалахи коронавірусу, найбільший приріст хворих зафіксовано в Чернівцях – місто готується до можливого впровадження плану "Б". Про це заявила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак на своїй сторінці у Facebook. Це робиться на тлі рекордної кількості госпіталізацій хворих на коронавірусну інфекцію в регіоні.

11:13 15.02.2021

Снігова негода на Буковині

Шановні жителі Лівинецької громади. На жаль, не завжди вчасно і не скрізь розчищені важливі відрізки автодоріг, але хочу подякувати всім хто відгукувався на заклик про допомогу. Сьогодні нам допомагала техніка Контінентал Фармерз Груп визволяти села Козиряни та Михайлівка від снігового полону. Власною технікою

06:27 14.02.2021