Обговорення актуальних питань: «Податківці на зв’язку онлайн»

Дата: 15.07.2022 14:35

Фото без описуГоловне управління ДПС у Чернівецькій області запрошує буковинців до обговорення актуальних питань 18 липня – 21липня 2022 року під час проведення «Податківці на зв’язку онлайн».

18 липня 2022 року начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак чекає від буковинців на запитання чи пропозиції щодо діяльності податкової служби.

19 липня 2022 року заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій Наталія Чернівчан відповість на питання щодо порядку проведення перевірок (документальних, фактичних, застосування РРО, продажу підакцизних товарів..

20 липня 2022 року заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк відповість на питання щодо адміністрування ПДВ, прибутку та погашення заборгованості.

21 липня 2021 року заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка відповість на питання щодо сплати майнових податків (за нерухомість, землю) фізичними особами, або фізичними особами – підприємцями.

Запитання та обговорення в коментарях до цієї публікації у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/tax.chernivtsi/.

Якщо ж не бажаєте публікувати своє запитання у загальному доступі – надсилайте його на Месенджер ДПС у Чернівецькій області або ж на пошту: cv.official@tax.gov.ua.

Також можна телефонувати до сектору інформаційної взаємодії 0372(54-55-76)