В Україні оновили карантинні зони: Буковина потрапила у червону

У "червоній" зоні вже дві області, а до "помаранчевої" віднесли 8 областей В Україні оновили список областей епідемічних зон з урахуванням поширення коронавірусу. Так, у "червоній" зоні вже дві області, а до "помаранчевої" віднесли вісім областей. Про це йдеться на сайті МОЗ. Згідно з інформацією, до "червоної" зони, в якій вже знаходиться Івано-Франківська область додали Чернівецьку. У цих регіонах перевищено показники госпіталізацій.

15:38 26.02.2021

На Буковину прибула перша партія вакцин проти коронавірусу: хто її отримає першим

До Чернівецької області сьогодні вранці прибула вакцина від коронавірусу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова ОДА Сергій Осачук. За його словами, Буковина отримала 15100 доз вакцини виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishield). "Цього вистачить, щоб захистити від вірусу 7550 мешканців нашого краю", – повідомив посадовець. Він зауважив, що першими на Буковині щеплення отримають близько сотні медиків мобільних бригад.

09:16 25.02.2021

Розподіл газу та вибір постачальника: у АТ «Чернівцігаз» відповіли на актуальні питання

Процес формування та становлення тарифів сьогодні турбує ледь не кожного буковинця. І, мабуть, найбільше тих самих питань виникає щодо тарифу на природній газ та його розподіл. Саме тому, щоб розвіяти найпопулярніші міфи, голова Правління АТ «Чернівцігаз» Віктор Горда відверто відповів на найактуальніші запити людей.

20:17 24.02.2021

Начальник Кельменецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна ЯКОБУЦА інформує платників податків, щодо списання заборгованості з ЄСВ передбаченого Законами України від 13.05.2020р. №592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та від 04.12.2020 року №1072-IX«Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».

17:36 24.02.2021

Сьогодні в Україні розпочинається вакцинація проти COVID-19

Відсьогодні в Україні розпочинається вакцинальна кампанія проти COVID-19. Перші вакцини о 7 ранку вирушили в регіони. Завдання – провести вакцинацію в максимально стислі терміни, щоб медики вчасно отримали захист. На цьому під час брифінгу наголосив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

16:51 24.02.2021

Уряд збільшив розмір максимальної компенсації бізнесу, — Денис Шмигаль

Робота Уряду має бути направлена на формування в Україні середнього класу та підтримку підприємницької ініціативи. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 24 лютого.

16:41 24.02.2021

На Буковині у п'ять разів зросла кількість дітей хворих на коронавірус

У вівторок, 23 лютого, заклади освіти Буковини переходять на дистанційну форму навчання. Також не працюватимуть позашкільні гуртки та ігрові зони в торгових центрах. Окрім цього заклади громадського харчування будуть відчинені лише до 20:00.

19:36 22.02.2021

Міністр Мінагрополітики провів зустріч з фермерами

«Листи щастя» вже від Аграрного фонду, корупція в Держгеокадастрі, штрафи за зберігання пального для власних потреб і перевірки від усіх можливих органів держконтролю. Це обговорювали учасники Всеукраїнського Конгресу Фермерів з міністром аграрної політики і продовольства Романом Лещенком та в.о. голови Держгеокадастру Олексієм Пінчуком, повідомляє agronews.ua.

16:24 22.02.2021