За минулу добу до лікарень Буковини через коронавірус госпіталізували 136 осіб

Із 25 лютого 2020 року у стаціонарах Чернівецької області через COVID-19 пролікували 18339 буковинців. У лікарнях Буковини станом на 13 березня перебуває 1366 людей. Із них у 1155 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

18:47 13.03.2021

Громади Буковини мають змогу укладати угоди про співробітництво. Як це працює

Збір, утилізація та переробка сміття, забезпечення якісного централізованого водопостачання та водовідведення, ремонт доріг, утримання пожежної охорони – сфери, у яких територіальним громадам буває важко налагодити ефективну роботу. Впоратися з цими викликами легше, якщо співпрацювати – об’єднувати кошти і зусилля з сусідніми громадами.

09:38 13.03.2021

Новим райдержадміністраціям і громадам важливо налагодити якісну комунікацію між собою, - В’ячеслав Негода

Районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування громад мають бути зацікавлені в тому, щоб вибудовувати новий формат взаємовідносин, який ґрунтуватиметься на чіткому розмежуванні повноважень та якісній комунікації.

08:30 13.03.2021

Локдаун на Буковині: Ляшко розповів, як стримати пандемію в Україні

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вважає, що в областях, де запроваджений "червоний" рівень епіднебезпеки, карантин має бути жорсткіший, ніж в інших регіонах. На його думку, він має бути таким, як під час зимового локдауну.

09:11 12.03.2021

За минулу добу до лікарень Буковини через коронавірус госпіталізували 154 осіб

Із 25 лютого 2020 року у стаціонарах Чернівецької області через COVID-19 пролікували 18002 буковинців. У лікарнях Буковини станом на 11 березня перебуває 1440 людей. Із них у 1175 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

20:27 11.03.2021

Марина Лазебна: «Звертатися за житловою субсидією можна і потрібно в будь-який місяць року»

Після підвищення цін на газ сплата за комірне для сімейних бюджетів багатьох українців стала непомірним тягарем. Саме тому питання оформлення субсидії в розпал опалювального сезону цікавить не одну сім’ю. Зокрема українці, будучи мобільною нацією, часто навчаються чи їздять на заробітки до інших міст й країн. Вдома у таких сімей залишаються рідні та близькі, які не завжди мають чим платити за житлово-комунальні послуги.

20:09 11.03.2021

11 березня 2021 року в приміщенні Лівинецької сільської ради відбулося засідання 4-ої сесії VIIІ скликання.  Головував на засіданні - сільський голова  Гермак Андрій Васильович. В роботі пленарного засідання брали участь:  депутати сільської ради, старости сіл громади та начальники відділів ради.   Варто зауважити, що під час проведення сесії були дотримані всі карантині заходи, учасники засідання  при вході в сесійну залу мали змогу скористатися дезінфікуючими засобами.

20:01 11.03.2021

Усі дозволені ВООЗ до екстреного застосування вакцини рятують життя

Станом на 10 березня Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила для екстреного використання 4 вакцини проти COVID-19. А саме: Pfizer/BioNTech, AstraZeneca/Covishield (Індія), AstraZeneca/SKBio (Південна Корея), Moderna. На останніх стадіях погодження перебувають вакцини Sinovac та Sinopharm. Також у ВООЗ є 256 вакцин-кандидатів, із них 74 вакцини – на стадії клінічних розробок.

19:58 11.03.2021

Уряд затвердив Положення про Єдиний державний портал цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта»

Це поліпшить доступ фізичних і юридичних осіб до цифрової освіти та навчання цифрової грамотності, реалізує право кожного на освіту, її доступність шляхом навчання дистанційно через Інтернет, розвиток цифрових компетентностей.

19:42 11.03.2021