Дата: від до Скинути

ДПС Буковини роз'яснює: земельний податок з фізичних осіб – сплата, пільги, звільнення від сплати

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, земельний податок за 2020 рік у 2021 році мають сплачувати власники  земельних ділянок, земельних часток (паїв) та постійні землекористувачі – фізичні особи (п.269.1 ст. 269 Податкового кодексу України, надалі Кодекс).

16:59 09.03.2021

Зі святом весни, дорогі жінки!

Дорогі  наші  жінки - найпривабливіші і найдобріші!  Любі наші дружини, доньки, матері, тещі, подруги, колеги і всі-всі представниці прекрасної  статі!  Щиро вітаємо вас з першим святом весни,  з розквітом природи, з торжеством жіночності!

19:34 07.03.2021

В області від COVID-19 імунізували 424 особи

Сьогодні щеплення від COVID-19 зробили 110 буковинцям. Загалом вже вакциновано 424 особи. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

20:24 06.03.2021

З якими фінансовими показниками закінчили 2020 рік об’єднані громади - рейтинг

У 2020 році завершено формування нового адміністративно-територіального устрою. У державному бюджеті на 2021 рік прямі міжбюджетні відносини встановлено з 1438 громадами. Щоб аналізувати ефективність функціонування громад та рівень їх забезпеченості ресурсами для виконання повноважень місцевого самоврядування необхідно здійснювати систематичний моніторинг фінансово-бюджетних показників їхньої діяльності.

08:28 06.03.2021

Сергій Осачук нагородив буковинок із нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок

Військові, поліціянтки, прикордонниці, лікарки, народні майстрині. Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук нагородив буковинок із нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби за права жінок. Він вручив їм годинники та почесні грамоти.

19:12 05.03.2021

Мінсоцполітики вітає підписання Президентом закону про «електронні трудові книжки»

Мінсоцполітики вітає підписання Президентом України Володимиром Зеленським Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”, розробленого Мінсоцполітики.

17:54 05.03.2021

Апарати ШВЛ та реабілітація ковідних хворих: ВООЗ допомагатиме Чернівецькій обласній лікарні

У Чернівцях відбулась зустріч Департаменту ОДА із представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я. Медики обговорили можливість співпраці. У обласній лікарні іноземні фахівці мали можливість ознайомитись із роботою медиків, що працюють із хворими на COVID-19, повідомляє ІА АСС з посиланням на пресслужбу Чернівецької ОДА. Також представники ВООЗ в Україні – інженер-біомедик Дмитро Осіна та доктор, фахівець з невідкладної медичної допомоги Ізраїль

07:23 05.03.2021