Дата: від до Скинути

Мінсоцполітики інформує про переваги готівкової форми надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг передбачено законами України для окремих категорій громадян (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, «чорнобильці», ветерани військової служби, діти війни тощо). При цьому знижка плати за послуги встановлена на рівні від 25 % до 100 % залежно від категорії пільговика.

19:39 02.03.2021

Максим Степанов вакцинувався проти COVID-19

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов зробив щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca (CoviShield) у Олександрівській клінічній лікарні м. Києва. Після щеплення міністр повідомив, що почуває себе добре.

17:45 01.03.2021

Розпочав роботу сайт для запису українців на вакцинацію від COVID-19

Розпочав роботу сайт для запису українців на вакцинацію від коронавірусної інфекції COVID-19. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє офіційний сайт Глави держави.

14:29 01.03.2021

У громадах Буковини створюють електронні соціальні карти

У громадах Буковини створюють електронні соціальні карти. Це дасть їм можливість вчасно реагувати на виклики та посилити роботу із надання послуг перш за все тим жителям, які найбільше потребують захисту з боку держави.

14:21 01.03.2021

1 березня розпочато індексацію пенсій, - Мінсоцполітики

1 березня 2021 року розпочато автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із законами України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з числа військовослужбовців строкової служби), „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

11:33 01.03.2021

Прем’єр-міністр: Результати реформи децентралізації має відчути кожен громадянин

Україна за дуже короткий час пройшла той шлях, який інші країни проходять десятиліттями, і сьогодні потрібно ще багато зробити, щоб результати реформи адміністративно-територіального устрою відчув кожен громадянин. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Ради розвитку громад та територій, що відбулося за участю Президента України Володимира Зеленського 25 лютого в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30».

08:03 28.02.2021

Із 1 березня Чернівецька область переходить у «червону» зону карантину

Із 1 березня Чернівецька область переходить у «червону» зону карантину. Таке рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС на позачерговому засіданні сьогодні, 27 лютого. ?? У «червоній» зоні діють жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: буде заборонено роботу закладів харчування, розважальних закладів, ТРЦ, кінотеатрів, театрів, закладів освіти (крім дитячих садочків), спортзалів, ринків.

16:12 27.02.2021

«Ми не можемо гратися із цією хворобою», – Сергій Осачук

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук звернувся до буковинців через запровадження у краї «червоної зони» карантину. Як відомо, державна комісія ТЕБ та НС оголосила на території області найвищий рівень епідемічної небезпеки із 1 березня.

16:06 27.02.2021