Декларуй доходи вчасно!

Працівники Кельменецького відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок провели роз’яснювальні акції щодо дії Кампанії декларування доходів, де поспілкувались з громадянами Дністровського району щодо своєчасного декларування доходів отриманих за 2020 рік. та роздали агітаційну друковану продукцію - пам’ятки та листівки з інформацією про правила заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

16:43 04.03.2021

Кампанія декларування – 2021: порядок оподаткування нерухомого майна, отриманого у подарунок, яке перебуває у власності менше трьох років

Головне управління ДПС у Чернівецькій області роз'яснює, що відповідно до п. 172.10 ст. 172 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) продаж резидентами та нерезидентами успадкованого (отриманого в подарунок) об’єкта нерухомості підлягає оподаткуванню згідно з положеннями ст. 172 ПКУ.

10:26 04.03.2021

Більше тисячі територіальних громад приєдналися до Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

Одне з головних завдань удосконалення системи соціального захисту в умовах децентралізації – забезпечити кожній людині безперешкодний доступ до соціальної підтримки, адміністративних послуг соціального характеру за місцем свого проживання. Тепер саме у громаді приймаються заяви та документи для призначення соціальної допомоги.

17:09 03.03.2021

Фахівці Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели зустріч з приватною підприємницею Галиною Батиренко, яка є власницею ресторану «Ретро Буфетто».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олег Гарабажій  розповів про послуги, які надає  служба зайнятості роботодавцям,  зокрема проведення стажування на виробництві, можливості навчання. Також йшла мова про перспективи подальшої співпраці.

10:26 03.03.2021

Цифрова трансформація громад: як це відбувається в Україні

Особливостям та перевагам електронного врядування для місцевої влади була присвячена панельна дискусія в прес-центрі Українського кризового медіа-центру.  В її роботі взяли участь Катерина Борисенко, керівниця департаменту досліджень та розробки ГО Social Boost, партнера Програми USAID DOBRE; Максим Хоружевський, головний спеціаліст відділу цифрової трансформації Софіївської громади Дніпропетровської області. В режимі онлайн до розмови з Естонії підключились Кирило Крабу, голова правління KrabuGrupp (Таллінн) та Аннемарії Хунт, аналітикиня ІТ-служби міської канцелярії (Пярну).

07:02 03.03.2021

Кампанія декларування – 2021: Оподаткування отриманої спадщини

Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує, що оподаткування спадщини та подарунків залежить від ступеня споріднення спадкоємця та спадкодавця, а також від резидентського статусу цих осіб.

20:30 02.03.2021